Свідоме споживання: 5 порад, як не накопичувати зайвого

Твоя жизнь / Lifestyle
Cosmo

Щосезону ми дізнаємося про нові модні тенденції і поспішаємо наповнити шафу стильними речами. Та віднедавна свідоме споживання стало одним із найактуальніших макро-трендів. Світ буквально кричить про те, що кожен із нас повинен навчитися раціонально ставитися до покупок, фільтрувати свій простір і не витрачати цінний час даремно. Тож сьогодні ділимося порадами, як не накопичувати зайвого. Повір, результат не змусить на себе чекати! 

1. Сортуй. Зайнявшись переобліком своїх речей, одразу ж відсортуй більше не потрібні. Поділи речі на декілька груп: на смітник, благодійність, продаж, подарунок тощо.

2. Даруй друге життя. Ми впевнені, що у твоїй шафі знайдеться сукня, яку ти не одягала ще з 2000-х. Візьми приклад із героїнь «Сексу і місто» і позбудься непотрібного одягу з келихом шампанського у руці. Важливий момент – намагайся мінімізувати кількість речей, які опиняться на смітнику. Задумайся – те, що більше не потрібне тобі, може знадобитися іншому. Пам’ятай, що можеш поділитися одягом із подругами, віддати речі у стоковий магазин або ж виставити у своєму мікроблозі й продати комусь із підписників.

3. Роби ставку на якість. Навчись жити за правилом – краще одне дороге пальто, ніж нове щосезону. Якісні речі матимуть красивий й доглянутий вигляд довше. Більшості й справді важко розлучитися з великою сумою грошей. Але варто зрозуміти, що саме у цьому полягає сенс розумного споживання – менше, але краще.

4. Дотримуйся розумного шопінгу. Не йди в улюблений ТЦ без чіткого плану необхідних покупок. Так, у тебе не буде спокуси придбати ще одну сукню лише тому, що вона зараз на розпродажі.

5. Правильно зберігай. Важливо тримати одяг у порядку – чистим, випрасуваним, охайно повішаним у шафі. Таким чином, речі залишатимуться красивими, і у тебе не виникатиме потреби знову вирушати на шопінг. А на заощаджені гроші ти завжди можеш вирушити у незабутню подорож або зустрітися з подругами у розкішному ресторані.

Текст: Даша Андрійчук

Рейтинг / 0
5 5 5