Свято наближається: ЦУМ підготував новорічні вітрини для найбільш святкового шопінгу

Мода / Fashion news
Cosmo

Традиційно, відкриття новорічних вітрин ЦУМ – це початок святкового сезону в Києві. В цьому році вітрини головного універмагу країни присвячені подорожам та незабутнім враженням. Новорічні свята – казковий період, що наповнює кожного з нас теплими спогадами з дитинства. Саме ці почуття надихали креативну команду ЦУМ під час вибору сюжетів, фактур та матеріалів для створення святкових інсталяцій.

Христина Юра, керівник креативного відділу ЦУМ Київ: «Сьогодні ми даруємо можливість здійснити подорож в одну з чотирьох країн Європи. Нові вітрини розкривають атмосферу казкового свята Італії, Франції, Великобританії і Німеччини. Кожна вітрина – враження про країну. Креативна команда витратила близько 12 тижнів з моменту створення креативної концепції, до реалізації всього проекту. Наші вітрини емоційні, теплі, зрозумілі кожному».

Для новорічних вітрин ЦУМ спеціально були створені збільшені копії ялинкових іграшок країн Європи: італійське джелато, що нагадує ялинку, вінтажні Коники з французької каруселі, найулюбленіші песики королеви Англії – коргі, імбирні пряники і ароматні бретцелі з Німеччини. Що до цікавих фактів: наприклад, в вітрині присвяченій Італії було використано більше 300 ложок, а для оформлення святкових інсталяцій пошили близько 500 кв. м. оксамитових завіс. До речі, одна з вітрин включає інтерактивну технологію – взаємодію з глядачем за допомогою камери, що транслює зображення на екран в живому часі. Дизайн цієї вітрини імітує фотокамеру, яка є невід’ємним атрибутом усіх подорожей.

Зазирнувши у новорічні вітрини ЦУМ ви зможете здійснити подорож в іншу країну і відчути атмосферу іншого міста, подолавши лише кілька кроків. Запрошуємо киян та гостей міста завітати в ЦУМ і насолодитися святковими вітринами!

Рейтинг / 0
5 5 1