Tayanna будет писать поклонникам письма от руки

Звезды / Новости
Cosmo

Сегодня редко кто пишет письма и пересылает открытки. Певица Tayanna ежедневно получает сообщения в сети от поклонников со всего мира, но зачастую они теряются из-за большого количества. Tayanna решила возродить пост-кроссинг и теперь каждый может найти письмо в почтовом ящике своего дома лично написанное певицей.

«Мені пишуть люди з різних країн, різного віку, чоловіки і жінки. Вони діляться своїми успіхами, розповідають про своє життя, повідомляють радісну новину про те, як познайомилися зі своєю другою половинкою і як танцювали перший весільний танець під мою пісню, як діти зробили перші кроки, довіряють свої переживання. Продовжувати я можу нескінченно. Отримуючи такі історії, я відчуваю себе частинкою життя цих людей, а вони стають частиною мого творчого світу. Для того, щоб бути ближче до всіх, я вирішила у вільний час відповідати листами, написаними особисто від руки. Мені здається, в цьому є якась магія і цінність спілкування. Це такий діалог, який ведеться повільно і довго, але не переривається, а в електронних листах менi замало простору для індивідуальності, мало місця для душi», - комментирует певица.

Стать участником пост-кроссинга с Tayanna очень просто. Присылай свое письмо на домашний адрес, указанный в посте на официальной странице в Facebook и в скором времени жди заветный ответ от певицы.

Теги: Tayanna, письма
Рейтинг / 0
4 5 1