Тиждень гуманності: у 24 містах пройде Всеукраїнський марш за тварин

Твоя жизнь / События
Cosmo

У неділю, 15 вересня за ініціативою руху UAnimals вже втретє відбудеться головна гуманістична подія країни. Для привернення уваги до питання захисту тварин головними вулицями одночасно пройдуть мешканці усіх обласних центрів: від Львова до Харкова, від Чернігова до Одеси. 

“Два роки тому ми вперше провели Всеукраїнський марш за права тварин і були приємно здивовані тою кількістю небайдужих людей, які готові долучатися до боротьби за гуманність”, – каже засновник UAnimals Олександр Тодорчук. “Кожна така подія дає надзвичайний поштовх у боротьбі за захист тварин, законодавчому регулюванні та свідомості людей”.

Учасники акції виходять на марш із такими вимогами:

1. Заборона використання тварин у цирках і дельфінаріях;
2. Заборона експлуатації тварин для жебракування і фотопослуг;
3. Заборона контактних зоопарків і притравочних станцій;
4. Заборона тестування косметики та парфумерії на тваринах;
5. Розвиток реабілітації тварин і центрів утримання тварин, що постраждали від людини та її діяльності.
6. Заборона хутрових ферм;
7. Сприяння припиненню діяльності живодерів-догхантерів.
8. Припинення програм масового вбивства безпритульних тварин у містах України.
9. Внесення диких тварин природного ареалу України, що знаходяться на межі зникнення, до Червоної книги України.
10. Чітке визначення права власності на тварину та позбавлення такого права в результаті жорстокого поводження для забезпечення відповідальності власників.
11. Сприяння створенню зоополіції та запровадження в Україні дієвої системи контролю і покарання за жорстоке поводження з тваринами.

Цього року марш за тварин проходитиме у розширеному і оновленому форматі. Під час тижня гуманності охочі зможуть завітати на тематичні лекції та круглі столи, долучитися до плакатної майстерні та тижня гуманності на Вікіпедії. Окрім того, під час тижня гуманності відбудеться зустріч із представницею міжнародної організації PETA Аннабеллою Макінтош.

Нагадаємо, минулого року на Всеукраїнський марш за тварин вийшло понад 6000 людей, що зробило подію найбільш масовою у Східній Європі. 

Слідкувати за анонсами подій та маршу можна на сторінці гуманістичного руху UAnimals.
  

Рейтинг / 0
4 5 2