ТОП-3 ефективні поради, як зберегти ідеальний колір фарбованого волосся влітку

Красота / Волосы
Фото: Gettyimages
Cosmo

З приходом літньої пори кожна дівчина з фарбованим волоссям стикається із проблемою – як надовше зберегти ідеальний колір. Стійкість фарби залежить не тільки від її якості й вмінь твого стиліста, а й від догляду. Ідеальний відтінок зберігається лише протягом двох-трьох тижнів, а якщо врахувати фактор сонця й солоної морської води, доведеться відновлювати колір ще раніше.

Ми підготували добірку з ТОП-3 кроків, що допоможуть продовжити свіжість кольору фарбованого волосся. Про які методи йдеться – читай далі.

Тримайся подалі від заборонених інгредієнтів. Обирай шампуні й кондиціонери для волосся без сульфатів та силіконів. Перші провокують сухість волосся, другі –роблять його ламким. Ще один заборонений інгредієнт – аміак. Виробники обожнюють додавати його до фарби, оскільки він дозволяє їй проникати глибше у волосся. Однак згодом аміак викликатиме появу лупи, пошкодження волосся, а також швидку втрату кольору.

Рідше контактуй з водою. Знаємо, у літню пору це особливо складно, але якщо ти вирішила пофарбуватися, знай, що про пірнання доведеться забути. Що стосується миття волосся, звичайно, це залежить від його типу. Б’юті-знавці стверджують, ідеальна частота – 2-3 рази на тиждень.

Зведи стайлінг до мінімуму. Не уявляєш життя без ідеально вкладеного волосся? Ми не змушуємо тебе повністю відмовитись від стайлінгу. Просто забудь про нього на період відпустки – твоє волосся все одно матиме природній вигляд через високу вологість й навіть мінімальний контакт із водою.

До того ж існує безліч продуктів для стайлінгу, що замінять улюблений вирівнювач. Обирай олії із сумішшю вітамінів, професійні пінки та лаки. Якщо збираєшся на літню вечірку, і все ж вирішила зробити пляжні хвилі, не забудь про засоби термозахисту. Адже без них контакт волосся з гарячим інструментом може призвести до втрати кольору і природного блиску. 

Підготувала Дар'я Андрійчук

Рейтинг / 0
5 5 4