Топ-3 осінні б’юті-проблеми, та як з ними боротися

Красота / Тело и лицо
Фото: Getty Images
Cosmo

Хоча перший місяць осені ще подарує нам сонячні й теплі дні, перехід до холодної пори – неминучий. Красива засмага, якої вдалося досягти в оксамитовий період, швидко зникне. Натомість з’являться недоліки, які виникли внаслідок тривалого перебування на сонці. Із чим тобі доведеться боротися цієї осені – розбирався cosmo.com.ua.

Пігментація

Після закінчення літа чимало жінок помічають інтенсивну появу пігментних плям різних видів. Це може бути і ластовиння, і сонячні лентиго, впоратися з якими можна за допомогою різноманітних відбілюючи засобів. А ось якщо лентиго застаріле, і на його місці з’являється мелазма – без допомоги косметолога вже не обійтись.

Сухість та зневоднення

Пекуче літнє сонце, солона морська вода, сухий тропічний вітер неймовірно зневоднюють шкіру і порушують її структуру. А особливо в людей із чутливою та світлою шкірою. Тому після відпустки твоя шкіра може мати втомлений вигляд: з’являються дрібні зморшки, шкіра лущиться, можливі почервоніння та свербіж. 

Тим паче, із приходом холодної пори ситуація лише погіршиться. Холодне повітря викличе негативні зміни у шкірі – не уникнути сезонної сухості і появи нових зморшок навколо очей або в зоні декольте.  Аби наповнити шкіру вологою, варто користуватися більш інтенсивними зволожувальним кремом і сироваткою, у складі яких є жирні кислоти, холестерин, пептиди та вітаміни. 

Старіння шкіри 

Ти вже знаєш, що ультрафіолет – один із найголовніших провокаторів старіння шкіри та руйнування колагену. Впоратися із цією проблемою завдяки домашньому догляду вже не так просто. Однак є й гарні новини, адже осінь є найкращою порою для омолоджувальних процедур (через малу кількість активних сонячних днів). Для корекції вікових змін та загального покращення стану шкіри косметологи рекомендують курс лазерної терапії, ультразвукового ліфтингу або застосування різноманітних ін’єкцій. 

Пам’ятай також, що один із найголовніших компонентів, яких потребує наша шкіра у цей період, - гіалуронова кислота. Вона утримує і притягує вологу, транспортує живильні речовини та кисень, нормалізує водний баланс та заново «будує» колаген. Тому надавай перевагу косметичним засобам, які містять у своєму складі цю цілющу речовину. 

Текст: Дар'я Андрійчук  

Рейтинг / 0
5 5 6