Топ-5 додатків для боротьби з інтернет-залежністю

LIFESTYLE / Технологии
18 августа 2020
Cosmo

Багатьом сучасним людям здається: якщо випустити смартфон із рук бодай на кілька хвилин, трапиться катастрофа. Ти пропустиш важливий дзвінок, не прочитаєш новини дня, не зможеш відповісти колезі у телеграм або не оновиш стрічку в інстаграм… Якщо впізнаєш себе, то варто схаменутися, адже це перші ознаки інтернет-залежності.

Ми підготували добірку із найкращих додатків, які оберігатимуть тебе від непотрібної інформації і навчать жити реальним життям.

Headspace

Додаток має на меті допомогти своєму користувачеві правильно планувати час і навчитися концентруватися на головному завдяки медитації. Headspace привчить тебе витрачати 10 хвилин щодня на медитацію і, таким чином, покаже, які дива вона може творити. Додаток працює дуже просто: завантаживши його на свій смартфон, сядь зручніше і слухай вказівки тренера. Важливо максимально розслабитися і не відволікатися. Крім медитації, ти також можеш пройти 30-денні курси.

Space

Щодня додаток буде надавати всю інформацію про використання смартфону: скільки разів ти розблоковувала екран, скільки часу витратила на той чи інший додаток тощо. Space виводить статистику не лише за день, а й тиждень та місяць, тому ти зможеш побачити свої успіхи і навіть поділитися ними із друзями.

Moment

Додаток контролюватиме кожен твій клік у смартфоні, щоб вберегти від інтернет-залежності. Ти не зможеш знайти виправдання, що тобі потрібно відповісти на важливий лист чи почитати улюблені новини. Якщо порушиш ліміт часу користування телефоном на день, Moment надішле повідомлення про те, що настав час повертатися до реальності.  

Forest

Якщо відчуваєш, що не вмієш концентруватись, завантажуй Forest. Додаток працює дуже просто: просто відкрий його і посади дерево! Поки тримаєш екран смартфону вимкненим і не торкаєшся його, дерево росте. Якщо починаєш користуватися іншими додатками, рослина помирає, а ліс наповнюється іншими мертвими деревами.

Dinner Mode

Замість того, щоб спілкуватися з колегами, обідаючи у кафе неподалік, не можеш позбутися звички зазирати у смартфон? Цей додаток допоможе зосередитися на прийомі їжі. Просто встанови таймер і спокійно поїж, поки телефон тебе не відволікає.

Текст: Дар`я Андрійчук

5 5 4
Фото: Gettyimages
Спецпроекты
Реклама
LIFESTYLE / Технологии
Это интересно

Креативный, быстрый, стильный: редакция тестирует смартфон Huawei P40 lite

Стать создателем крутого контента и мультизадачным менеджером своей жизни проще, чем ты думаешь. Тебе нужен хороший смартфон и немного лайфхаков.

Loading...

SEX APP: без лишних слов

Перефразируя слоган из рекламного видео секс-приложения Pure “I don’t know the question, but sex is definitely the answer”, мы беремся утверждать, что секс-эппы – реальный ответ на наши сексуальные потребности.

Как превратить смартфон в вибратор?

Теперь твой смартфон легко можно превратить в секс-игрушку и расслабиться с ее помощью в конце тяжелого трудового дня.

Читай Cosmopolitan в 2020

На обложке: Екатерина Кухар

Продолжение следует: наводим порядок в жизни после карантина

Есть идея: главные тренды осени в теории и на практике

Double trouble: вся правда и ложь о грудных имплантах

Себе дороже: этот неловкий момент, когда подруга зарабатывает больше

Афера века: точки G не существует, расходимся!


7 полезных мобильных приложений для девушек

Гаджеты облегчают нашу работу, помогают хранить информацию и планировать свой день. Мы подобрали для тебя семь полезных приложений, которые чуточку упростят твою жизнь.

Подпишись на новостную рассылку Cosmo

Вдохновленный морем: IQOS представили стильную новинку цвета аквамарин

Предзаказ на лимитированную коллекцию уже открыт. Не упусти шанс заполучить стильную новинку!

Гороскоп
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.