ТОП-5 книг, які надихають та мотивують

LIFESTYLE / Культура
16 декабря 2021
Cosmo

У кожної в житті був такий момент, коли опускалися руки і здавалося, що кожна справа, за яку ти хапаєшся, летить шкереберть. Саме для таких випадків існує наша підбірка книжок про людей та події, які надихнуть і змотивують рухатись уперед попри всі перешкоди.

«Рум`яна» Річард Кіршенбаум

Історія, вишукана, як «Сніданок у Тіффані» та «Диявол носить Prada». А ще це неймовірні хроніки жінок з світу краси та моди, які змогли піднятися на вершину. У центрі подій молода єврейка  Джосаї Герценштайн та іммігрантка з Канади Констанс Ґардінер. На тлі створення нових лінійок косметики та маркетингових інновацій, маккартизму, буремних змін у великому світі й таємних культур заборонених клубів, компліментів і заздрощів ці дві жінки змагатимуться за титул королеви косметики. І вони якнайліпше знають, що перемога потребує жертв.

«Жінка, яка має план. Життя, сповнене пригод, краси й успіху» Мей Маск

Попри те, що це мама того самого Ілона Маска, Мей Маск — ще й супер-мотиватор. Подивись на її сяючу посмішку! Історія її життя та успіху є нереально важливою для жінок по всьому світу. У її книзі кожна з нас знайде щось для себе і про себе. Тут і лайфстайл (про стиль життя і лайфхаки від Мей), і феміністичні теми (про домашнє насильство чоловіка Мей), і мамські поради (про правила виховання дітей від Мей), кар`єра та бізнес (про те, як і скільки заробляє Мей). Історія Мей переконає тебе: можливо дійсно все.

«Запізніле життя Емі Байлер» Келлі Гармс

Кожен має право на відпочинок і час для себе. Незалежно від обставин, наявності дітей і не тільки. Вчасно зроблений перепочинок допоможе бути більш адекватним і розсудливим та змотивує на нові звершення. Про це розповідає авторка Келлі Гармс у своєму романі «Запізніле життя Емі Байлер». А ще про те, що залишатися привабливою та спраглою до життя можна, незважаючи ні на що. Бо насправді ніколи не пізно. Легка і життєствердна книга, що дає моральний дозвіл на відпочинок тому, хто звик залишати власні бажання десь наприкінці списку.

«Третій візит до кафе на краю світу» Джон П. Стрелеки

«Часом, коли цього найменше очікуєш і, певне, найбільше потребуєш, можна несподівано опинитися в новому місці з новими людьми й дізнатися щось нове. А якщо тобі таланить, ти повертаєшся тоді, коли знову потребуєш цього найбільше».  Роман Джона Стрелеки — ідеальне чтиво для мотивації і поштовху до початку чогось нового. «Третій візит до кафе на краї світу» — це історія пріоритетів та життя, що нещадно їх змінює. Змінює разом із нами. Теплий та мудрий роман від автора бестселерів, який вже встигли прочитати 42 мовами світу.  «Третій візит до кафе на краю світу» наснажить та надихне на нові думки та нові справи. 

 «На зламаних крилах» Кетрін Сентер

Якщо раптом у вашому житті трапилося дещо жахливе та здавалося б незворотне, прочитайте цю історію. Про Маргарет, яка тільки-но отримала роботу мрії та освідчення від коханого, і потрапила в авіакатастрофу. Тепер вона прикута до ліжка. І вже навіть думка про смерть видається непоганою ідеєю. Та раптом статається те, що змінить все її життя і подарує сили тоді, коли, здавалося б, безсила навіть доля...

5 5 5
Фото: instagram.com/paola_cossentino
Спецпроекты
Реклама
LIFESTYLE / Культура
Надо прочитать

5 книжок, які допоможуть побудувати здорові стосунки

З собою, партнером та оточуючими

5 легких серіалів для чудового вечора

Покращать настрій, нагадають про важливе та допоможуть розслабитися після робочого дня. 

Loading...
Подпишись на новостную рассылку Cosmo
Гороскоп
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.