Топ-5 книг, що допоможуть оволодіти мистецтвом екологічних перемовин

LIFESTYLE / Культура
19 ноября 2021
Cosmo

Говорити так, щоб тебе слухали — дійсно мистецтво. Особливо, коли ця розмова стосується глобально важливих питань. Наприклад, таких, як екологія та питання гармонійного співіснування технічного прогресу і збереження природних ресурсів. Говорити про це іноді так складно, проте необхідно.

Складні розмови: як обговорювати те, що хвилює найбільше, Дуґлас Стоун, Брюс Паттон, Шейла Хін

Здається, ця книжка володіє якоюсь комунікаційною магією. Завдяки «гарвардському методу», якому присвячена ця книжка, ви без проблем оволодіти навичкам легкого спілкування, які допоможуть покращити подружнє життя, налагодити взаємини між батьками та дітьми-підлітками, зцілити душевні образи, які розділяють нас і навіть роблять ворогами, домовитися з начальниками та парнерами і обговорити будь-які важливі питання.

Нетворкінг для інтровертів Поради для комфортної та ефективної комунікації, Карен Вікрі

Якщо говорити на екологічні теми є справою непростою, то це стає ще більш складно, якщо ви інтроверт. І тоді  швидко знаходити спільну мову з діловими партнерами та одразу ставати «своїм» у компанії незнайомців здається чимось нереальним. Для інтровертів, які панікують лише від думки про нетворкінг та необхідності покинути зону комфорту, книжка Карен Вікрі — як глибокий, заспокійливий ковток повітря.

Перше враження, Чіп Кідд

Пам`ятаєте, що перші враження є вирішальними в нашому сприйнятті світу і сприйнятті цим світом нас? Та чи насправді  це так працює в реальному житті? Ця книжка детально розбирає феномен «першого враження»? радить, як використати його у знайомстві з новими людьми і новим місцем роботи тощо.

Змініть звичний сценарій: як змусити людей вважати вашу ідею своєю, Орен Клафф

Орен Клафф — відомий у світі експерт з продажу, залучення капіталу та переговорів; працював з проєктами на загальну суму понад 25 мільярдів доларів. І він знає все, про основні правила ефективного укладання угод та ведення перемовин на будь-який. Ця книжка допоможе вам презентувати свою роботу, проявити себе під час співбесіди чи ділових переговорів, зацікавити потенційних партнерів своїми ідеями та виробити низку універсальних навичок, які дозволять переконати будь-якого та схилити потенційного партнера чи клієнта на ваш бік.

Емоційний інтелект у бізнесі, Деніел Ґоулман

Ще один інструмент успішних перемовин на будь-які теми (у тому числі й такі особливі екологічні) — володіння знанням емоційного інтелекту. Бо залежність між інтелектом і життєвим успіхом зрозуміла і майже аксіоматична. Автор цієї книги допоможе розібратися, які емоційні складники передусім формують нашу долю, для чого нам емоції та як навчитися ними керувати, використовуючи їх для реалізації власних цілей.

5 5 1
Спецпроекты
Реклама

Must-see: 5 самых ожидаемых фильмов декабря

От биографической киноленты с Кристен Стюарт до фантастической сатиры с Леонардо ДиКаприо.

Outside the box: книги, які допоможуть по-іншому поглянути на своє життя

Мислити outside the box — це не просто мистецтво та вроджена креативність. Насправді це скіл, який можна і треба прокачувати.

LIFESTYLE / Культура
Это интересно

5 найкращих фільмів про королівські родини

Для тих, хто любить блискучі та розкішні кінострічки. 

Loading...

Топ-5 главных сериалов зимы

Не только продолжение «Секса в большом городе».

Подпишись на новостную рассылку Cosmo

Киану Ривз назвал три любимых фильма со своим участием

И мы их обожаем! Если еще не смотрела — срочно исправляй ситуацию.

Гороскоп
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.