Топ-5 корисних ранкових звичок для кожної Cosmogirl

Тело / Здоровье
Фото: instagram
Cosmo

Зробити ранок приємним і корисним не так важко, як може здатися на перший погляд. У щоденній рутині ми звикли ледве розплющувати очі під ненависний будильник, навпомацки підводитися з ліжка і сердитися на весь світ. Cosmo.com.ua розповідає про 5 ранкових звичок, які налаштують тебе на позитив. Читай і надихайся!


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Leonie Hanne (@leoniehanne)

Прокидайся з усмішкою. Постав будильник на 15 хвилин раніше, ніж потрібно вставати. Це допоможе легше прокинутися. А потім замість того, щоб брати в руки смартфон, потягнися на ліжку, як робила це ще у дитинстві. Глибокий вдих, видих — і ти готова підкорювати нові вершини!

Протирай обличчя кубиком льоду. Таким beauty-трюком користується модель Ірина Шейк. Якщо минулої ночі ти запалювала на вечірці, а вранці мусиш відвідати ділову зустріч, кращим за будь-які зволожувальні патчі буде звичайний кубик льоду. Протри ним усе обличчя, зупиняючись у зоні під очима. Впевнені, освіжаючий ефект тебе приємно здивує. А потім не забудь нанести улюблений крем.

Пий склянку теплої води натщесерце. Вона допоможе тілу прокинутись і запустити всі обмінні процеси. Склянка теплої води перед поживним сніданком позитивно вплине на роботу внутрішніх органів і відправить мозку повідомлення: «Настав час розпочинати новий день, подруго!».

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Caroline Daur (@carodaur)

Зроби планку. Для багатьох це найважчий крок, а особливо взимку. Та якщо хоча б тиждень робити елементарні ранкові вправи, це перетвориться у звичку, а згодом – у спосіб життя. Вправа №1 — звичайна планка. Вона «включає» всі групи м’язів, формує прес і допомагає скоригувати поставу. Почни із 30-40 секунд і збільшуй час перебування у позі щотижня. Результат у дзеркалі не змусить на себе чекати.

Відчуй аромат корисного сніданку. Якщо ти із тих, кому вранці шматок в горло не лізе, варто змінювати свої звички. Найкращі варіанти — яйця, курятина, цільнозернові крупи. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Leonie Hanne (@leoniehanne)

Текст: Дар'я Андрійчук

Рейтинг / 0
5 5 9