Топ-5 найкращих фільмів, знятих за мотивами книг

LIFESTYLE / Культура
Фото: Кадр из фильма
Cosmo

Сьогодні cosmo.com.ua пропонує тобі переглянути фільми, що зацікавлять не тільки захопливим сюжетом, а й мотивуватимуть прочитати книгу. При цьому самі кінострічки вже встигли стати класикою, і у них знялися всесвітньо відомі актори.

Любий друг, 2012

Фільм-адаптація роману Гі де Мопассана показує життя молодого бідного хлопця (Роберт Паттінсон), який за рахунок флірту зі старшими дамами, проклав собі шлях у світський світ. Серед екранних партнерок Роберта – Ума Турман та Крістіна Річі.

Анна Кареніна, 2012

В екранізації однойменного роману російського письменника Лева Толстого йдеться про трагічну історію кохання світської заміжньої дами і молодого офіцера. Випадкова зустріч із ним розбудила в Анні почуття закоханості й бажання. 

Аліса у країні чудес, 2010

Молода дівчина Аліса Кінгслі готується вийти заміж за сина батька її партнера по бізнесу – нудного і високомірного лорда Хеміша. Під час вечірки, на якій вони повинні були розповісти усім про свої заручини, Аліса помітила дивакуватого кролика, який кудись поспішав. Дівчина хутко побігла за ним, залізла у нірку і потрапила у світ, який їй багато разів снився. 

Життя у позику, 1977

Екранізація роману німецького письменника Еріха Марії Ремарка з Аль Пачіно у головній ролі розповідає про кохання горщика та хворої на туберкульоз дівчини. За цю роль Аль Пачіно був номінований на «Золотий глобус» як найкращий актор. 

Великий Гетсбі

Відомий усім містер Гетсбі – ветеран Першої світової війни. Цю історію розповів своєму лікарю друг Гетсбі – Нік – протягом лікування від алкогольної залежності у санаторії. Нік розкрив усі секрети, як Гетсбі вдалося так високо піднятися у соціумі і стати настільки відомим! Розповідь була такою нереальною, що здавалася вигаданою…
 

Текст:  Дар'я Андрійчук 

Рейтинг / 0
5 5 10