ТОП-5 корисних книг про секс, які варто прочитати кожній

Ты и он / Секс
12 февраля 2022
Cosmo

Тільки той, хто відчуває своє тіло і розуміє його бажання, матиме успіх у сексі й отримуватиме задоволення. Прочитавши ці книги, ти дізнаєшся, як звільнитися від комплексів, побороти свої страхи і сором’язливість і нарешті почати отримувати справжнє задоволення від близькості.

«Viva la vagina. Досить замовчувати приховані можливості органу, який не прийнято називати», Ніна Брокманн і Еллен Стекен Даль

Авторки книги Ніна Брокманн та Еллен Стекен Даль просто і з гумором розповідають про найпотаємніший і делікатний орган жінки вагіну. Звісно, без кількох медичних термінів не обійдеться, але можеш бути впевнена, що мова книги дуже проста і зрозуміла. Творці книги мали на меті пояснити кожній жінці, що всі ми різні, і те, що нормально для однієї може бути неприйнятно для іншої і це потрібно приймати як реальність. Головне  розібратися у собі та своїх потребах!

«Як бажає жінка: Правда про сексуальне здоров`я», Емілі Нагоскі

Ця книга — своєрідне дослідження того, як влаштована жіноча сексуальність. Вона заснована на наукових дослідженнях і нейробіології. Емілі Нагоскі наголошує на тому, що у кожної жінки є різні потреби, адже на її збудженість та сексуальне бажання впливає все, що оточує у повсякденному житті. І коли ти зрозумієш, як працює твій механізм сексуальних реакції, зможеш взяти під контроль зовнішні чинники та власний мозок, то зможеш повноцінно розслабитися, насолоджуватися оргазмом і розкрити свій сексуальний потенціал.

«Сексуальність, кохання і гештальт», Бріджит Мартель

У книзі йдеться про те, як психологічні проблеми заважають сексуальному життю. Французька психотерапевтка Бріджит Мартель має великий досвід індивідуальних та групових занять, тому поділилася власним досвідом і розповіла про проблеми, із якими найчастіше стикалися її клієнти: відсутність оргазму, втрата сексуального бажання тощо. Можливо, в одній із ситуацій, наведених у книзі, ти впізнаєш себе і зможеш вирішити проблему.

«Біблія сексу. Оновлене видання», Пол Джоанідіс

Ця книга буде корисною і для тих, хто має багатий сексуальний досвід, і для тих, хто лише починає свій шлях в інтимній близькості. «Біблія сексу» містить у собі всю необхідну інформацію про статеву близькість: від поцілунків і контрацепції до оргазму й емоційного стану.

«Точка насолоди. Ключ до жіночого оргазму», Лорі Мінц

Книга розповідає про жіночий оргазм і все, що з ним пов’язано. Лорі Мінц проводить історичний і культурний аналіз цього питання і доводить, що воно зовсім не нове. Авторка детально розповідає про природу жіночої сексуальності, дає практичні вказівки, які допоможуть жінці регулярно відчувати оргазм. Це книга для тих, хто хоче краще пізнати своє тіло, урізноманітнити сексуальне життя й отримувати від нього виключно задоволення.

Текст: Дар`я Андрійчук

5 5 4
Фото: instagram.com/izabelgoulart
Спецпроекты
Реклама

Топ-5 секс-поз, які посилюють емоційну близькість в парі

Практикуючи їх, ви з хлопцем станете набагато ближчим, як пара, і зміцните ваші стосунки.

Ты и он / Секс
Надо прочитать

Мастурбація: всі за та проти

Все, що ти хотіла знати!

Loading...

7 способів отримати приголомшливі відчуття, коли ти зверху

Поза «дівчина зверху» може стати твоїм золотим квитком на найкращий секс у житті.

Хочешь больше узнать про "Секс"?
Гороскоп

5 лайфхаків для одночасного оргазму

Якщо ти хочеш здобути цей дивовижний досвід, коли ви з партнером разом досягаєте піку, бери на замітку наші лайфхаки.

Ты и он / Секс
Это интересно

Статистика: що чоловіки хочуть чути під час сексу?

7 звуків та фраз, які найбільше заводять чоловіків в ліжку.

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

ТОП-5 запальних секс-подарунків на 14 лютого та 8 березня

Подарунок, який точно не буде припадати пилом на полиці.

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.