ТОП-5 корисних книг про секс, які варто прочитати кожній

Ты и он / Секс
9 сентября 2020
Cosmo

Сьогодні ми приготували для тебе добірку книг із сексуальним підтекстом, які повинна прочитати кожна дівчина (і, бажано, твій бойфренд). Адже тільки той, хто відчуває своє тіло і розуміє його бажання, матиме успіх у сексі й отримуватиме задоволення. Прочитавши їх, ти дізнаєшся, як звільнитися від комплексів, побороти свої страхи і сором’язливість, відкрити своє серце новому коханню.

«Viva la vagina. Досить замовчувати приховані можливості органу, який не прийнято називати», Ніна Брокманн і Еллен Стекен Даль

Авторки книги Ніна Брокманн та Еллен Стекен Даль просто і з гумором розповідають про найпотаємніший і делікатний орган жінки вагіну. Звісно, без кількох медичних термінів не обійдеться, але можеш бути впевнена, що мова книги дуже проста і зрозуміла. Творці книги мали на меті пояснити кожній жінці, що всі ми різні, і те, що нормально для однієї може бути неприйнятно для іншої і це потрібно приймати як реальність. Головне, розібратися у собі та своїх потребах!

«Як хоче жінка: Майстер-клас із науки сексу», Емілі Нагоскі

Ця книга — своєрідне дослідження того, як влаштована жіноча сексуальність. Вона заснована на наукових дослідженнях і нейробіології. Емілі Нагоскі наголошує на тому, що у кожної жінки є різні потреби, адже на її збудженість та сексуальне бажання впливає все, що оточує у повсякденному житті. І коли ти зрозумієш, як працює твій механізм сексуальних реакції, зможеш взяти під контроль зовнішні чинники та власний мозок, то зможеш повноцінно розслабитися, насолоджуватися оргазмом і розкрити свій сексуальний потенціал.

«Сексуальність, кохання і гештальт», Бріджит Мартель

У книзі йдеться про те, як психологічні проблеми заважають сексуальному життю. Французький психотерапевт Бріджит Мартель має великий досвід індивідуальних та групових занять, тому поділилася власним досвідом і розповіла про проблеми, із якими найчастіше стикалися її клієнти: відсутність оргазму, втрата сексуального бажання тощо. Можливо, в одній із ситуацій, наведених у книзі, ти впізнаєш себе і зможеш вирішити проблему.

«Біблія сексу. Оновлене видання», Пол Джоанідіс

Ця книга буде корисною і для тих, хто має багатий сексуальний досвід, і для тих, хто лише починає свій шлях в інтимній близькості. «Біблія сексу» містить у собі всю необхідну інформацію про статеву близькість: від поцілунків і контрацепції до оргазму й емоційного стану.

«Точка насолоди. Ключ до жіночого оргазму», Лорі Мінц

Книга розповідає про жіночий оргазм і все, що з ним пов’язано. Лорі Мінц проводить історичний і культурний аналіз цієї проблеми і доводить, що вона зовсім не нова. Авторка детально розповідає про природу жіночої сексуальності, дає практичні вказівки, які допоможуть жінці регулярно відчувати оргазм. Це книга для тих, хто хоче краще пізнати своє тіло, урізноманітнити сексуальне життя й отримувати від нього виключно задоволення.

Текст: Дар`я Андрійчук

5 5 2
Фото: instagram.com/izabelgoulart
Спецпроекты
Реклама
Ты и он / Секс
Надо прочитать

Доказано наукой: топ-10 главных эрогенных зон мужчины

Спойлер: пенис не на первом месте!

Ты и он / Секс
Надо прочитать

7 мифов о гормональной контрацепции, которые могут навредить твоему здоровью

Будь очень внимательна во время приема таких препаратов!

Ты и он / Секс
Надо прочитать

Выбор сексолога: 5 поз, которые должна попробовать каждая пара

Они гарантированно приведут к яркому финишу.

Loading...

Топ-7 его секретных «горячих точек» (Часть II)

Ну что, ты уже попыталась найти секретные эрогенные точки на теле бойфренда, о которых мы писали вчера? Предлагаем тебе еще четыре «горячих местечка»!

Ты и он / Секс
Надо прочитать

Его мнение: 5 секс-поз, которые больше всего любят мужчины

Даже не сомневаемся, что они понравятся и тебе! 

5 интимных тем, которые не стоит поднимать в постели

Они настолько на грани, что могут привести к ссоре.

Читай Cosmopolitan в 2020

На обложке: Екатерина Кухар

Продолжение следует: наводим порядок в жизни после карантина

Есть идея: главные тренды осени в теории и на практике

Double trouble: вся правда и ложь о грудных имплантах

Себе дороже: этот неловкий момент, когда подруга зарабатывает больше

Афера века: точки G не существует, расходимся!


Хочешь больше узнать про "Секс"?
Гороскоп
Ты и он / Секс
Надо прочитать

Хуже некуда: 7 вещей в сексе, которые не нравятся всем мужчинам

И главное, что большинства проблем можно избежать, а остальные — быстро решить.

Ты и он / Секс
Надо прочитать

10 секретов девушек, которые всегда получают удовольствие от секса

Когда ты применишь их советы на практике, твоя сексуальная жизнь больше не будет прежней, не говоря уже о том, что оргазм станет неотъемлемой частью каждого твоего дня!

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Топ-5 секс-поз для максимального удовольствия

Если твой парень не может похвастаться «достоинством» размера XXL, эти позы помогут вам обоим получить максимальное удовольствие.

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.