Топ-5 причин, чому тобі пише колишній

Ты и он / Отношения
Фото: Gettyimages
Cosmo

Повідомлення від екс-бойфренда — як грім серед ясного нема. Тобі здавалося, що вже встигла його забути, аж ось знову він про себе нагадує. Навіщо він пише? Що це все означає? Що тепер робити? Ми хочемо, аби ти не гризла себе даремними переживаннями, тож розповідаємо більше про п’ятірку поширених причин, чому тобі пише колишній.

Йому нудно. Можливо, його щойно покинула дівчина, або змінилися плани на вечір… Тепер він сидить вдома і не знає, чим зайнятися. Ось і вирішив написати тобі й розважитися. Такі розмови з колишнім найчастіше нагадують світську бесіду з дуже ввічливими запитаннями і відповідями. 

Він тішить свій егоїзм. Твоя реакція, хвилювання, образа та навіть кількість смайликів тішать його себелюбство. Чоловіки часто полюбляють закінчувати стосунки на дружній ноті і пізніше розраховують на товариські стосунки з перевагами, якщо й зовсім не планують повернути екс-коханих.

Він забагато випив. Таке нерідко трапляється із самими дівчатами, коли під дією алкогольних напоїв рука, наче сама тягнеться написати смс колишньому. Однак і чоловіки грішать такими вчинками. Алкоголь розв’язує нам язик, провокує виставити на показ потаємні бажання, про що вже вранці можна пошкодувати.

Він вважає це нормальним. Можливо, ви домовилися залишитися просто друзями, і тепер він не бачить нічого поганого, щоб інколи переписуватися з тобою. Він змирився з фіналом ваших стосунків, але не хоче до кінця відпускати тебе. Вважає, що ти й досі залишається важливою частиною його життя, але більше не в романтичному плані.

Він хоче тебе повернути. Він зрозумів, що ваш розрив був помилкою, але поки що побоюється сказати тобі про свої справжні почуття. Адже ти можеш відповісти «ні». А ось ненав’язливе повідомлення здається йому ідеальним варіантом. «Як справи?», — просто і зі смаком!


  

Рейтинг / 0
4 5 7