Топ-5 захопливих романів про кохання та життя, з якими приємно відпочити після роботи

LIFESTYLE / Культура
18 апреля 2021
Cosmo

Іноді щоб відволіктися від проблем та по-справжньому розслабитися достатньо однієї хорошої книги. Спеціально для тебе, cosmogirl, ми знайшли таких цілих п’ять! До твоєї уваги топ-5 кращих книжкових новинок 2020 про кохання та життя, з якими приємно відпочити після роботи та хоча б на якийсь проміжок часу забути про все інше. Не дякуй!

«Інструкція до запасного серця», Тамсін Мюррей

купить

«Коли життя тріщить по швах, на порятунок приходить кохання». Промовиста цитата на палітурці книги вже натякає, що ця книга — не позитивна оповідь про любов, а роман, який навчить переживати найскладніші моменти. У центрі сюжету — історія двох підлітків: Джонні, який щойно отримав шанс на нове життя, та Нів, яка втратила брата. Незважаючи на втрати, герої вчаться заново жити, любити та вірити.

«Між небом і землею», Марк Леві

купить

Відомий бестселлер нарешті побачив світ українською мовою! Дивовижна історія про неземне кохання між молодим хлопцем-архітектором та… привидом! Привидом дівчини, яка раніше жила в його квартирі. Якщо ти ще не бачила блискучу екранізацію з Різ Уізерспун у головній ролі, мерщій читай книгу, а потім обов’язково дивись фільм — це 100%-ве must-see.

«Проект Розі», Ґрем Сімсіон

купить

Кохання неможливо прорахувати або спланувати. У цьому пересвідчується головний герой цієї книги Дон, який точно знає хто вона, жінка його мрії. Прагнучи знайти ту єдину, він створив цілий список з переліком якостей обраниці та всього того, чого в ній бути не повинно. Та ось він зустрічає Розі і, як у всіх хороших романах про кохання, усе летить шкереберть.

«Доки кава не охолоне», Тосікадзу Кавагуті

купить

Якби тобі випав шанс змінити будь-що у своєму минулому, ти б ним скористалася? Поки ти ще міркуєш, персонажі книги «Доки кава не охолоне» уже наважилися на це. Усі вони — часті відвідувачі невеличкої, проте дуже особливої кав’ярні. Тут за чашечкою кави можна відправитися... у справжню подорож у часі! Щоб побачитися з тими, кого не вистачає поруч, або виправити помилки, про які шкодуєш. Єдина умова — повернутися, доки кава не охолоне.

«Ніч у Лісабоні», Еріх Марія Ремарк

купить

Ніхто не писав про кохання та війну так красиво і чесно, як писав Ремарк. Вперше роман «Ніч у Лісабоні» побачив світ українською — і ти маєш отримати це видання у свою колекцію. У центрі сюжету — історія людей, які намагаються втекти від нацистського режиму, але він впевнено їх наздоганяє. Це історія про надію там, де, здавалося, їй уже немає місця, про кохання, що може здолати ну майже все, та про те, як часом проста душевна розмова двох людей може повернути віру та сили жити далі.


 

5 5 4
Спецпроекты
Реклама

10 легких французских комедий, которые поднимут настроение

То, что нужно, после тяжелого рабочего дня. Или недели.

Loading...

7 лучших книг, которые стоит взять с собой в отпуск

Делимся новинками нон-фикшн и художественной литературы, которые точно скрасят твой отдых.

Подпишись на новостную рассылку Cosmo
Гороскоп
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.