Топ-6 фільмів про сильних жінок, які надихають

LIFESTYLE / Культура
2 октября 2020
Cosmo

«Я сильна! Я впораюсь» — часом, це не твоя щоденна мантра? Життя сьогодні навчає тебе приймати всі невдачі як безцінний досвід та бути вдячною, і це дійсно працює — допомагає ставати сильнішою! Де черпали мужність, силу та витримку ті, хто не мав можливості вигнати злість в спортивній залі, зібрати компанію подруг (які тебе чудово розуміють) та вирішити всі життєво важливі питання за келихом білого сухого чи проконсультуватися з психологом? Ми зібрали для тебе цікаві історії, які розповідають, яка вона, по-справжньому сильна жінка.

«Агора», 2009 (Agora

Початок п’ятого століття, Єгипет. На фоні історичних подій фільму особиста історія жінки астронома, математика, філософа, яка у своїх наукових працях багато в чому випередила час. Завдячуючи своєму розуму, дару переконання та ораторським навичкам Гепатія була дуже відомою далеко за межами рідного міста, вона цікавилась політикою та мала важелі впливу на самого правителя — префекта Ореста.

Можливо, саме це й стало причиною конфлікту, який назавжди змінить історію?

«Залізна леді», 2011 (The Iron Lady)

Маргарет Тетчер — жінка-політик, прем’єр міністр Великої Британії 90-х років. З її іменем пов’язана ціла епоха в історії, яка отримала назву «тетчеризм». Звучить сильно, погодься?

Останні роки життя Маргарет проводить в маєтку, зрідка навідуючись в крамницю. Жінку не покидають спогади про молодість і колишні звершення, її турбують постійні видіння. Біографічна драма з Меріл Стріп в головній ролі про останні роки життя легендарної жінки. Такою її не бачив ніхто — навіть вона сама.

«Діана. Історія кохання», 2013 (Diana)

Вона — найпопулярніша жінка свого часу, «принцеса людських сердець». Їй зізнавались у любові всі, та кого кохала вона? Фільм розкриває таємницю невідомого роману тієї, що підкорила серця мільйонів. Зустріч з ним подарувала принцесі Діані щастя, якого їй так не вистачало.

Не будемо розкривати всі таємниці — дивись!  

«Принцеса Монако», 2014 (Grace of Monaco)

Витончена, скромна, елегантна Грейс Келі — справжня леді, яка здатна приймати мудрі рішення заради своєї родини та країни.  А що жінка натомість обрала для себе?

Французький мелодраматичний біографічний фільм «королеви Голлівуду», якій життя диктує суворі умови!

«Народження зірки», 2018 (A Star is Born)

Згодні, фільм суттєво відрізняється від попередніх стрічок, проте коли мова заходить про сильних жінок, неможливо не згадати зворушливу історію становлення талановитої співачки, що не так давно сколихнула весь світ. Мюзикл настільки життєвий та реалістичний, що його обговорюють й досі, порівнюючи життя головних героїв картини з їх реальним.

Якщо ти ще не знайома з драматичною історією — обов’язково переглянь. Впевнені — мюзикл стане твоїм улюбленим. Чуттєвий саундтрек Shallow також радимо додати до свого плейлиста — саме те, що потрібно на осінь.

«Рома» (Roma) 2018

Чорно-білий мексиканський фільм — перший від стримінгової платформи Netflix, що відзначено преміями «Оскар» та «Золота пальмова гілка». Історія життя звичайної сім’ї середнього класу в Мехіко на початку 70-х років. В центрі сюжету Клео — покоївка, яка приїхала працювати в родину за порадою подруги. Поговорюють, вона коханка господаря будинку — місцевого лікаря, сімейна ідилія якого руйнується з появою молодої дівчини. Подивимось?

Текст: Анастасія Харченко

5 5 2
Фото: кадр из сериала
Спецпроекты
Реклама
LIFESTYLE / Культура
Надо прочитать

После прочтения обсудить: 10 книг, о которых хочется рассказать всем

Конечно, их гораздо больше. Но эти 10 точно взбудоражат тебя не на шутку и заставят советовать их всем и везде.

COSMO / Тренды

Loading...
Читай Cosmopolitan в 2020

На обложке: Екатерина Кухар

Продолжение следует: наводим порядок в жизни после карантина

Есть идея: главные тренды осени в теории и на практике

Double trouble: вся правда и ложь о грудных имплантах

Себе дороже: этот неловкий момент, когда подруга зарабатывает больше

Афера века: точки G не существует, расходимся!


Зустрічай «Довідник української моди»: перша книга про людей, що створюють моду в Україні

Інтерв`ю з дизайнерами, стилістами, фотографами та іншими людьми, які розбудовують індустрію в Україні.

Подпишись на новостную рассылку Cosmo
Гороскоп
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

10 лучших фильмов и сериалов о Париже по версии самих парижан

В них можно увидеть Париж с совершенно разных сторон!

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.