ТОП-7 продуктів, які допоможуть позбутися ПМС

Тело / Здоровье
Фото: Getty Images
Cosmo

Паморочиться у голові, болить у животі, немає апетиту, відчуття, наче ти зовсім не спала - нас усім знайомі ці симптоми. І поки твоя рука ще не потягнулася до рятівної пігулки, ми готові поділитися ефективною порадою. Експерти оприлюднили список продуктів, які допоможуть позбутися дискомфорту під час ПМС. Спробуй і ти та відчуй омріяне полегшення!

Цільнозернові продукти

Споживання у їжу цільнозернових продуктів підвищує рівень сератоніну - гормону щастя, що відповідає за твій спокій і гарний настрій. Сендвіч із цільнозерновим хлібом, вівсяна каша з улюбленими фруктами або хлібці з рибою допоможуть позбутися дратівливості й надмірної емоційності. Пам’ятай, ці продукти корисно споживати не тільки у період ПМС, а й щодня.

Молочні продукти

Молочні продукти запобігають втраті магнію, який необхідний тобі протягом менструації. Ти можеш погано почуватися саме через його нестачу, тому радимо звернутися до особистого лікаря і порадитися щодо раціону. Можливо, саме магнієвий комплекс харчування стане твоїм рятівником.

Риба 

Протягом менструального періоду важливо споживати достатню кількість риби. У її складі - велика кількість жирних кислот, які протистоять дії простагландин - речовин, які викликають спазми протягом менструації. Особливо дієвою є червона риба.

Вода

Якщо ти забуваєш випивати два літри води щодня, візьми це собі за правило хоча б у період ПМС. Вода - джерело твоєї сили, що допоможе позбутися головного болю, здуття живота, а також очистить організм від шлаків.

Банан 

Банани й інші продукти із таким ж високим вмістом білку полегшують загальний стан жінки, а особливо у тих випадках, коли вона страждає від коливання рівня цукру в крові. Візьми такий смачний перекус на роботу й залишайся у гармонії з собою!

Трав’яний чай

Протягом менструації важливо пити якомога більше рідини. Легкий трав’яний відвар із ромашки, кульбаби, ямсу або вітексу зменшить больові відчуття та запобіжить ризику виникнення інфекцій. Споживай не більше двох чашок чаю на день.

Горіхи

Жменька мигдалю - ідеальний варіант перекусу для тебе під час менструального циклу. Доза вітаміну Е, яку ти отримаєш у результаті, знизить чутливість грудей. 

Текст: Дар'я Андрійчук

Рейтинг / 0
5 5 6