ТОП комедійних кінопрем’єр червня, що змусять сміятися до сліз

LIFESTYLE / Культура
Фото: кадры из фильма
Cosmo

Літній сезон безсумнівно потішить нас захоплюючими кінопрем’єрами. Аби твоє літо розпочалося з усмішки, ми відібрали найкращі комедії, які вмить покращать настрій. Зустрічай улюблених акторів: розкішна Шарліз Терон в образі багатої леді та агент в чорному Кріс Гемсворт!

Люди в чорному: Інтернешнл

Вихід - 13 червня

Надсекретне агентство людей в чорному отримує нове завдання - контролювати нелегальних прибульців на Землі. Герої акторів Кріса Гемсворта й Тесси Томптон агент H та агент M захищатимуть людство від небажаних гостей на планеті. Для цього вони вирушать у навколосвітню подорож. 

Французький жиголо

Вихід - 20 червня

У цього французького жиголо було все - увага жінок, надзвичайна врода, красиве тіло і багато можливостей. Однак минуло 25 років, і тепер чоловік прокидається у ліжку з 80-річною коханкою, яка одного дня вирішує його покинути. Не маючи рідні, окрім 11-річного племінника, екс-жиголо вирішує пожити у нього та його мами. Чоловік хоче навчити хлопчика пікап-прийомам, у яких він справжній майстер.

Божевільна парочка

Вихід - 27 червня

Героїня Шарліз Терон Шарлотта Філд отримала визнання й пошану в політичному світі. Її кандидатуру вирішують висунути у президенти. Тепер Шарлотта шукає до своєї команди здібного спічрайтера. Випадково вона зустрічає давнього знайомого Фредді, в якого колись була нянькою. Хлопчик був закоханий у неї, а тепер виріс і, не зважаючи на невдалу кар’єру журналіста, може стати ідеальним спічрайтером для кандидата у президенти. 

Вчора

Вихід - 27 червня

Комедія оскароносного режисера Денні Бойла змушує глядача уявити світ без легендарного гурту «The Beatles». Про них пам’ятає лише молодий музикант. Хлопець вирішує не втрачати такий заманливий шанс і присвоює собі найкращі хіти гурту. На нього чекають визнання, гроші, популярність і безліч концертів... І все це зовсім не сновидіння!

Текст:  Дар'я Андрійчук

Рейтинг / 0
5 5 10