У Києві відбудуться лекції про свідому та соціально відповідальну моду

Мода / Fashion news

8 та 9 вересня у Києві відбудеться Sustainable Fashion Pad в рамках заходу Maker Faire. На два дні один з павільйонів ВДНГ стане креативним простором для тих, хто прагне відкрити для себе свідомий lifestyle та переосмислити процес виробництва та споживання. Sustainable Fashion Pad - це перша українська платформа про свідому моду та раціональне споживання.

Kapsula, Marsala, Ozero, Raw Flaw, ReThink, Fashion Revolution та десятки інших відомих компаній та брендів поділяться своїм досвідом успішних sustainable бізнес-кейсів, а лектори розкажуть як це: вимірювати цінність речей не в грошовому еквіваленті, оцінювати свій вплив на довкілля, купувати за принципом менше – краще.

У програмі:

- Лекторій з Марією Маслій (Marsala), Анастасією Дєєвою (Raw Flaw), Наталією Гордієнко (Kapsula), Ладою Полтавською (Aesthetic Venture), Дарією Марусик (Fashion Revolution та Soon Store) та іншими.

- Воркшопи від українських свідомих брендів: Marsala з Марією Маслій та художником Євгенієм Лапченко, OLK Manufacture з Оксаною Левченею, Kapsula з Наталією Гордієнко та Ozero.

- Charity Swap Shop разом з благодійним магазином LASKA.

Sustainability - це про стосунки між людьми та навколишнім середовищем. Кожна наша сьогоднішня дія, має невидимий, але реальний наслідок завтра. Щоб зберегти баланс між природою та комерцією, потрібно знати свої можливості раціонального покупця і долучитись до кращого майбутнього планети - через ремесло, спільноту та культуру.

Рейтинг / 0
5 5 3