У кінотеатрі "Оскар"відбулась прем'єра екранізації світового бестселеру "Після"

Твоя жизнь / События
Cosmo

Тесса Янг (Джозефіна Ленгфорд) розпочинає свій перший семестр у коледжі. Зразкова учениця, слухняна донька добропорядних батьків, вона звикла завжди й в усьому жити за зрозумілими для неї правилами. Більш несхожого на неї юнака складно було б знайти. Це Скотт Хардін (Хіро Файнс-Тіффін), через батьківські гроші хлопець звик жити як йому заманеться. Зустріч зі Скоттом розділить життя Тесси на до та після.

Мелодрама «Після» – це екранізація популярного однойменного роману Анни Тод, що вийшов друком у 2014 році. Книга переписувалася авторкою. Перша її версія була фанатським твором про британського співака та композитора Гаррі Стайлса, лідера гурту One Direction. У остаточній версії книги ім’я головного героя було змінено на вигадане. Адаптацією сценарію займалася С'юзен МакМартін. Під час екранізації, режисером якої стала Дженні Гейдж, декілька персонажів, які у книзі були чоловіками, замінено героями-жінками.

Премєра стрічки відбулася у кінотеатрі "Оскар" в ТРЦ Smart Plaza за підтримки журналу Cosmopolitan. Настрій вечора створював атмосферний DJ set від Daria Kolomiec та коктейлі від Aperol Spritz. Першими стрічку побачили Даша Коломієць, Міла Єремээва, Вячеслав Соломко, Анна Добриднєва, Сандра Езнева. 

Нагадаємо, стрічка у широкому прокаті вже з 18 квітня.

Рейтинг / 0
5 5 1