У Sergey Makhno Gallery пройде фотовиставка про жіноче тіло

LIFESTYLE / Культура
Cosmo

2 березня в Sergey Makhno Gallery стартує проект швейцарського фотохудожника Марселя Штайнера «ТІЛО. КРАСА. ФУНКЦІЯ». Фотовиставка та серія лекцій будуть присвячені дослідженню теми оголеного жіночого тіла.

Попри популярність цієї теми в мистецтві, вона досі зберігає багато таємниць. Що є красою? Чи можна між «тіло» та «краса» поставити знак рівності? Чи повинна краса мати функцію? 

Перша частина проекту — .BEAUTY. — виставка фотографії Марселя Штайнера (Швейцарія).  У своїх роботах Марсель Штайнер намагається «сфотографувати» не тіло жінки, а її думки та емоції, які вона зазвичай зберігає усередині та рідко висловлює. 

«Фотографія для мене — це «стримання» життя, вона суперечить йому, зупиняє. Але в той же час саме фотографія дозволяє побачити те, що відбувається поза кадром. Мені подобається «заморожувати» дорогоцінні миті, бо дуже часто у житті ми втрачаємо красу саме тому, що не здатні зупинитися, аби вгледітися в життя. І це те, що найбільше мене цікавить: фотографія як інструмент, який здатен зберегти диво», — каже про свої роботи Марсель Штайнер. 

«Його образи оживають, залишаючись нерухомими. Світлини «говорять», залишаючись німими. Впевнений, що в контексті нашої галереї, де ми любимо, коли речі живуть, а не припадають пилом, роботи Марселя набудуть нових відтінків», — говорить засновник галереї Сергій Махно.

Друга частина проекту — «колекція» зустрічей та воркшопів з особистостями, які також «жонглюють» темами тілесності, сексуальності та естетики, кожен у своєму жанрі. Художниця-колажистка Свєта Островська, мистецтвознавиця Діана Клочко, доктор філософських наук Вахтанг Кебуладзе, письменниця Ірина Ігнатенко, фотографи Валерій Ліщинський та Іван Лисюк, фотомодель Лі Таттар. Зустрічі відбудуться щосереди та щосуботи. Вартість квитка на лекції та воркшопи: 200 грн у день події та 150 грн за попередньою реєстрацією.

Детальна інформація та розклад зустрічей у фб.

Організатори проекту: Sergey Makhno Gallery та CREAHEART Agency 

Куратори: Анастасія Білецька та Свєта Островська

Проект «ТІЛО. КРАСА. ФУНКЦІЯ» Марселя Штайнера 

2-24 березня

Sergey Makhno Gallery

Євгена Коновальця, 26А, ЖК Skyline 

Чекають на гостей: вівторок-субота, 12.00-20.00 

Вихідні: неділя, понеділок 

Партнери:

Institut Esthederm: природність краси є частиною філософії бренду

Компанія G&P GROUP

Посольство Швейцарії в Україні 

STYLE INSYDER: проект про людей, які надихають 

Національна Спілка фотохудожників України