Українці отримають шанс стати батьками у рамках соціального проекту

Твоя жизнь / Lifestyle
Фото: Getty Images
Cosmo

В рамках соціального проекту «Почути “Мамо!”» розпочато конкурс на найбільш зворушливу історію, пов’язану із подоланням безпліддя. Він має назву «Мій шлях до батьківського щастя» і покликаний спонукати українців, що зіштовхнулися із проблемою зачаття, поділитись своїми переживаннями – сповіддю про те, що допомагає не втрачати надію на народження омріяної дитини. Автор історії, якого підтримає найбільша кількість користувачів шляхом відкритого голосування на сайті проекту, отримає можливість покрити певні витрати на консультації, обстеження та лікування у клініці репродукції за рахунок коштів, зібраних благодійним фондом проекту.

Сьогодні близько 40% українців соромляться безпліддя та вважають тему незручною для обговорення навіть із найріднішими. Про це свідчать дані дослідження, ініційованого проектом «Почути “Мамо!”». У той час як боротьба з безпліддям – шлях, який сьогодні доводиться долати кожній 5-тій українській парі. Крім того, більшість людей переконані, що завагітніти – дуже просто. Втім, історії героїв соціального проекту «Почути “Мамо!”» підтверджують протилежне – народження дитини це непростий шлях, який може тривати не один рік.

«Я не могла народити дитину протягом 12 років. Спочатку все було добре. Я вперше завагітніла. Моїй радості не було меж. Але потім з’ясувалося, що у зв’язку зі станом здоров’я я змушена зробити аборт. Після цього ми ніколи не переставали мріяти про дитину і до останнього сподівалися, що у нас все вийде. Час ішов, а я не вагітніла, – розповідає Інна, жінка, яка поділилася історією своєї боротьби з безпліддям на сайті проекту «Почути “Мамо!”». – Змучені постійними невдачами, ми почали втрачати надію, що станемо батьками».

Який ваш шлях? Про що ви не здогадувалися на його початку? Якими переживаннями та труднощами ви могли б поділитись? Що мотивує, вселяє надію, надає сили та дозволяє не опускати руки та продовжувати йти до мети? – відповіді на ці запитання можуть стати основою історії, яка здійснить мрію та допоможе отримати шанс відчути серцебиття маленького життя.

Для участі у конкурсі необхідно заповнити просту online-форму в розділі Конкурс на сайті проекту. Конкурс триватиме упродовж лютого та березня 2019 року, а переможця буде оголошено в квітні. Небайдужі українці також можуть підтримати пари і зробити пожертву на сайті проекту. Кожен внесок допоможе здійснити велику мрію і відчути серцебиття маленького життя.

Ініціативу підтримали Українська асоціація репродуктивної медицини (УАРМ), асоціація довіри для пацієнтів з безпліддям «Діти будуть», а також провідні медичні центри України. 

Організатори сподіваються, що це допоможе зменшити табуйованість проблеми та надасть парам можливість заручитися підтримкою та зробити крок, що наблизить до народження дитини. 

Рейтинг / 0
3 5 1