Українці, які втратили роботу через війну, можуть отримати 6,5 тисяч гривень в додатку «Дія»

Cosmo

З 7 березня в додатку «Дія» можна подати заявку на отримання фінансової допомоги у розмірі 6,5 тисяч гривень. Зробити це можна у розділі «єПідтримка». Після того, як заявка буде надіслана, вона перейде в обробку і у разі схвалення гроші будуть зараховані на картку «єПідтримка» впродовж 10 днів. Для появи такої опції потрібно лише оновити додаток.

Розраховувати на виплату цієї суми зможуть підприємці і працівники, які залишилися без постійного місця роботи через воєнні дії на своїй території. Наразі це стосується жителів Києва та області, а також Харківської, Чернігівської, Сумської, Запорізької, Херсонської, Миколаївської, Донецької та Луганської областей. Таким чином держава намагається підтримати своїх громадян, які на сьогодні найбільше постраждали від війни.

«Там, де бойові дії, кожен найманий працівник, кожен ФОП, кожен громадянин України, в якого Росія забрала можливість працювати, отримає по 6,5 тисяч гривень без жодних умов», — поінформував президент України Володимир Зеленський.

Текст: Ольга Распутня

5 5 1
Фото: Pixabay
Спецпроекты
Реклама

Важлива ініціатива: благодійний проєкт «Понад усе» для реабілітації жертв війни в Україні 

Подати заявку на отримання професійної фізичної та психологічної допомоги можуть усі бажаючі. Також можна приєднатися до фінансової підтримки. 

Loading...

Українські захисники, які перебувають на Азовсталі, просять про допомогу Ілона Маска

«Кажуть, ти був телепортований з іншої планети, щоб навчити людей вірити у неможливе. Наші планети розташовані поряд, тому що я живий там, де практично неможливо вижити», — пише український захисник Сергій Волина. 

Росіяни розтрощили автомобілі з українськими номерами біля місця евакуації маріупольців у Нідерландах

«Допоки не будуть скасовані візи для росіян, в Європі не буде спокою нікому», — зазначив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.

Хочешь больше узнать про "LifeStyle"?

Як перевірити, чи прослуховує ворог ваш телефон: інструкція

Центр протидії дезінформації при РНБО України застерігає: окупанти, які наразі мають доступ до стільникового обладнання на тимчасово окупованій території України, можуть прослуховувати телефони українців.

Гороскоп
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.