Українська лідерка думок Jenny Gordienko отримала премію World Influencers and Bloggers Awards та закликала міжнародних блогерів допомагати Україні

Cosmo

У Каннах відбулася церемонія вручення найпрестижнішої у світі премії інфлюенсерів World Influencers and Bloggers Awards (WIBA). Нагороду Forbes Influencer Of The Year у сфері influence-маркетингу отримала українська лідерка думок, співзасновниця найбільшого в Україні продюсерського центру ed-tech продуктів Game Changers і авторка першої в СНД книги з influence-маркетингу «Як працювати з блогерами» Jenny Gordienko

За словами Євгенії, яка вже представляла Україну як спікер на міжнародних бізнес- та маркетинг-івентах у Мілані, Лондоні, TEDx, вона має глобальні плани на міжнародний ринок та свою перемогу присвячує Україні.

«Я надзвичайно вдячна вам за довіру і за цю нагороду. Та ця перемога не про мене. Вона про мою рідну країну, яку я презентую, Україну, і я не можу мовчати. Я не можу говорити ні про що інше, як закликати кожного за вас розповідати про жахіття, які росія чинить в Україні, і сприяти закінченню війни. Кожен з вас — справжній лідер думок у своїй країні, усі разом присутні — ми маємо аудиторію у більш ніш 100млн підписників, а це означає, що наш голос може бути почутий у всьому світі, і ми можемо використати його для допомоги постраждалим від війни дітям. Я закликаю кожного з вас не бути байдужими, адже це стосується кожного. Дякую», — прокоментувала свою перемогу Євгенія.

Україна зараз стала символом незламності і справжнього лідерства, і  цьому дуже сприяють саме такі перемоги. Jenny Gordienko, як професійний influence-маркетолог і продюсер блогерів, донесла до міжнародних лідерів думок, що через свої соцмережі вони мають потужний вплив на аудиторію і на ситуацію в Україні в тому числі. 

Перемоги українців на міжнародних подіях спонукають людей з різних країн цікавитися ще більше Україною, а це в свою чергу забезпечує постійну потужну світову підтримку.

5 5 2
Спецпроекты
Реклама

Важлива ініціатива: благодійний проєкт «Понад усе» для реабілітації жертв війни в Україні 

Подати заявку на отримання професійної фізичної та психологічної допомоги можуть усі бажаючі. Також можна приєднатися до фінансової підтримки. 

Loading...

Українські захисники, які перебувають на Азовсталі, просять про допомогу Ілона Маска

«Кажуть, ти був телепортований з іншої планети, щоб навчити людей вірити у неможливе. Наші планети розташовані поряд, тому що я живий там, де практично неможливо вижити», — пише український захисник Сергій Волина. 

Росіяни розтрощили автомобілі з українськими номерами біля місця евакуації маріупольців у Нідерландах

«Допоки не будуть скасовані візи для росіян, в Європі не буде спокою нікому», — зазначив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.

Хочешь больше узнать про "LifeStyle"?

Як перевірити, чи прослуховує ворог ваш телефон: інструкція

Центр протидії дезінформації при РНБО України застерігає: окупанти, які наразі мають доступ до стільникового обладнання на тимчасово окупованій території України, можуть прослуховувати телефони українців.

Гороскоп
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.