Улюблений б'юті-продукт янголів Victoria’s Secret: усе про користь трояндової олії

Красота / Тело и лицо
Фото: Getty Images
Cosmo

розовое масло польза

Чому моделі Victoria’s Secret мають таку сяючу шкіру? Ми знаємо відповідь - вони обожнюють трояндову олію! Чому тобі варто придбати цей б’юті-продукт вже зараз - читай далі.

Якщо вірити легендам, цілющі властивості трояндової олії відкрила красуням персидська принцеса. Наші пращури отримували олію з галльської і дамаської троянд. Цікаво - для того щоб мати 1 л трояндової олії, потрібно мінімум 40 центнерів трояндових пелюсток! Нині трояндову олію використовують не тільки в косметології й парфумерії, а й медицині. Вона не має кольору, але зачаровує своїм п’янким ароматом й вирізняється високою густиною.

Корисні властивості трояндової олії:

Троянду недаремно називають королевою квітів. Її аромат з давніх-давен асоціювався з розкішшю, шиком, романтизмом й жіночністю. І не дарма - трояндова олія прекрасно регенерує клітини шкіри, підвищує її пружність й забезпечує молодість.

Найпопулярнішими косметичними засобами з трояндовою олією є тоніки для обличчя, шампуні, а також засоби для масажу. Усі продукти, до складу яких входить трояндова олія, мають антисептичні якості. Вони тонізують шкіру й розгладжують мікрозморшки.

Ще декілька корисних властивостей трояндової олії:

- покращує сон і зменшує тривожність;

- лікує жіночу репродуктивну систему;

- стимулює менструацію і зменшує біль;

- нормалізує серцевий ритм;

- відновлює порушений гормональний баланс;

- сприяє нормальній роботі ендокринних залоз.

Як користуватися трояндовою олією щодня?

Трояндова олія - задоволення не з дешевих. Тому часто виробники косметичних продуктів додають синтетичний замінник замість справжньої олії. Оскільки він не має тих самих цілющих властивостей, радимо придбати трояндову олію в аптеці й додавати її до своєї косметики.

До того ж олія троянди - чудовий замінник твого антисептику або пластиру. Вона чудово бореться з мікробами й заживляє рани. Трояндова олія - джерело твого спокою й гармонії. 5-6 крапель олії в ароматичній лампі подарує міцний сон й наповнить кімнату приємним ароматом. Можеш також додати трохи олії у воду, коли прийматимеш ванну.

Протипоказання:

Користуватися трояндовою олією у чистому вигляді суворо заборонено. Вона може викликати опік або ж серйозну алергію. Олією троянди також не можна користуватися вагітним.

Текст: Дар'я Андрійчук

Рейтинг / 0
5 5 3