В рамках Fashion Tech Summit 2018 пройде благодійний розпродаж одягу

Мода / Fashion news

1-2 вересня на благодійному розпродажі можна буде придбати речі від відомих блогерів та модниць Києва. Благодійна крамничка відкриє свої двері в рамках Fashion Tech Summit 2018, який відбудеться у приміщенні ЦУМу.

Всі виручені кошти за продані речі підуть на освіту школярів – організацію пришкільних мовних таборів GoCamp.

Благодійний pop-up store організований ініціативою GoGlobal спільно з Дарією Шаповаловою та командою Kiev Fashion Institute.

«Чудово, коли зовсім різні за своєю механікою та змістом індустрії об’єднуються задля спільної мети, адже з цього народжуються успішні та корисні для країни проекти. З ГО Global Office в 2017 році ми тричі організували благодійний розпродаж речей від відомих брендів, аби зібрати кошти на організацію мовних таборів GoCamp. Я дуже задоволена цією співпрацею та вірю в те, що чим більше людей підтримуватимуть різні ініціативи з розвитку країни, тим краще майбутнє чекає на наших дітей», – каже Дарія Шаповалова, засновниця освітнього проекту Kiev Fashion Institute.

Ще однією родзинкою розпродажу стане розіграш трьох пар взуття від бренду Marsala. Кожен, хто придбає будь-яку річ на розпродажі, автоматично стане учасником розіграшу. Якщо ж, жодна річ не приглянулася, але хочеться перевірити свою вдачу – стати учасником можна пожертвувавши лише 150 грн на освіту дітей під час заходу, або ж вже зараз онлайн на сайті goglobal.com.ua (В призначенні платежу вказати #FashionForCharity, своє ім’я і свій номер телефону).

Рейтинг / 0
3 5 1