В Токіо на київському метро: 5 причин відвідати фестиваль "Загадкова Японія"

Твоя жизнь / События
Cosmo

з 1 листопада по 8 грудня в арт-просторі «Samskara» на Львівській площі 8а, проходитиме фестиваль японської культури, за підтримки посольства Японії в Україні. Зануритися в культуру, побут та символізм країни гостям допоможе доповнена реальність. Сьогодні Cosmo розповість тобі про 5 причин відвідати фестиваль і відчути себе в «Країні Сонця, що сходить»:

1. Потрапити в машину часу 

Екскурсія віртуальним світом до середньовічного Токіо – міста Едо, бої на мечах, гейші та самураї навколо. Все це ти матимеш змогу відчути завдяки VR-атракціонам, відеомапінгу, «кіно360», світловим шоу та інсталяціям, що демонструвались раніше на таких найкращих світових фестивалях, як Coachella, Sziget, Panorama. «Загадкова Японія» представить експонати з українських та закордонних колекцій: унікальні кімоно, зброю та бойові обладунки, зразки містичної каліграфії, нецке, бонсай, кокоші.

2. Відчути себе середньовічною принцесою, гейшею чи японською школяркою 

На фестивалі ти з головою зануришся в мангу та аніме, над’яскраву японську поп-культуру і фешн. Тут на тебе чекають б‘юті-зони, де можна перевтілитись в абсолютно новий образ, покази модних дизайнерів, вечірки та незвичні інста-локації.

3. Зрозуміти японське мистецтво  

Провідником стане сенсей Такахіса Касай з Японії, що допоможе тобі заговорити японською. Ти станеш учасницею аутентичної чайної церемонії, навчишся готувати страви японської кухні за рецептами країни довгожителів. А ще матимеш змогу власноруч створити подарунки у майстернях з орігамі, сумі-е та інших японських мистецтв.

4. Розважитись всією родиною   

Молодших гостей теж чекають розваги: дзеркальний лабіринт, магічний ліс, дитячий повнокупольний кінотеатр, косплей і школа ніндзя. Всі активності побудовані для знайомства нового покоління із цінностями японської культури, котрі побудовані на принципах ввічливості, відповідальності, поваги і бажанні самовдосконалення. Японці постійно дивують планету технічними винаходами та фантастичною творчістю. Можливо, саме знайомство з японською культурою надихне дитину на власні визначні відкриття у майбутньому.

5. Дізнатися про освіту і бізнес в Японії 

Якщо ти мрієш подорожувати і будувати кар’єру за кордоном, ти дізнаєшся тут як здійснити свою мрію. Туризм, бізнес і освіта в Японії розкриють всі карти, щоб ти отримала унікальний шанс стати на крок ближче до своєї мети.

Окрім постійної програми на фестивалі відбудуться тематичні тижні.

1-3 листопада. «Містична Японія: Хеллоуїн».
7-10 листопада. «Час Самураїв!»: фестиваль бойових мистецтв.
14-17 листопада. «Внутрішня Японія: культура, мистецтво, традиції».
21-24 листопада. «Відкрита Японія: туризм, бізнес, освіта».
29 листопада-1 грудня. «Поп-культура та фешн».
5-8 грудня. Закриття фестивалю.

Фестиваль працюватиме чотири дні на тиждень: у четвер і п'ятницю з 15:00 до 22:00, у суботу й неділю з 11:00 до 22:00.
Детальніше на сайті: japan.kiev.ua

 

Теги: япония
Рейтинг / 0
5 5 1