В Україні запровадять надзвичайний стан

Твоя жизнь / Lifestyle
23 февраля 2022
Cosmo

Україна запроваджує надзвичайний стан на всій території країни, крім Донецької та Луганської областей, де вже діє надзвичайний правовий режим. Про це повідомив секретар РНБО Олексій Данілов на брифінгу 23 лютого.

Надзвичайний стан запроваджується на 30 днів. З словами Данілова, обмеження, які він передбачає, будуть відрізнятися у залежності від регіону. Серед можливих заходів: посилення охорони громадського порядку та об`єктів життєзабезпечення, обмеження руху транспорту, додатковий огляд транспорту та перевірка документів у фізичних осіб. Водночас, секретар РНБО зазначив, що радикально на житті громадян обмеження не позначаться. 

Верховна Рада України має затвердити це рішення протягом 48 годин.

 

5 5 2
Фото: Gettyimages
Спецпроекты
Реклама

Важлива ініціатива: благодійний проєкт «Понад усе» для реабілітації жертв війни в Україні 

Подати заявку на отримання професійної фізичної та психологічної допомоги можуть усі бажаючі. Також можна приєднатися до фінансової підтримки. 

Loading...

Українські захисники, які перебувають на Азовсталі, просять про допомогу Ілона Маска

«Кажуть, ти був телепортований з іншої планети, щоб навчити людей вірити у неможливе. Наші планети розташовані поряд, тому що я живий там, де практично неможливо вижити», — пише український захисник Сергій Волина. 

Росіяни розтрощили автомобілі з українськими номерами біля місця евакуації маріупольців у Нідерландах

«Допоки не будуть скасовані візи для росіян, в Європі не буде спокою нікому», — зазначив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.

Хочешь больше узнать про "LifeStyle"?

Як перевірити, чи прослуховує ворог ваш телефон: інструкція

Центр протидії дезінформації при РНБО України застерігає: окупанти, які наразі мають доступ до стільникового обладнання на тимчасово окупованій території України, можуть прослуховувати телефони українців.

Гороскоп
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.