Вагомі причини інколи навмисно утримуватися від сексу

Ты и он / Секс
Фото: кадры из фильма
Cosmo

Секс – невід’ємна частина життя кожного з нас. Таким чином людина отримує емоційну і фізичну підзарядку, покращує своє самопочуття. Однак усі ми індивідуальності, і, відповідно, маємо різні сексуальні бажання. Одним хочеться займатися коханням якомога частіше, іншим достатньо одного разу на місяць.
Тим часом сексологи пропонують провести секс-дієту і утриматися від сексу на певний період часу. Чим вона корисна – розбирався cosmo.com.ua.

1. Ти зрозумієш, навіщо тобі насправді потрібен сексуальний досвід. Утримання від сексуальних контактів спрямоване на те, щоб направити накопичену енергію в інше русло – роботу, творчість або час для себе. Аби секс-детокс приніс тобі максимальну користь, сформулюй чітку ціль, для чого ти на це наважуєшся. Можливо, ти ще не готова до серйозних стосунків або навпаки страждаєш після важкого розриву. 

2. Ти звільнишся від токсинів. Маємо на увазі психічні страхи та блоки. Будь готова до того, що через секс-дієту відчуватимеш злість або роздратування. Оскільки у тебе з’явиться більше вільного часу та енергії, варто придумати, чим будеш займатися завчасно. В першу чергу експерти радять звернути увагу на активні види спорту або медитацію. 

3. Зможеш розібратися, що означає секс саме для тебе. Можеш відповісти що для тебе означає секс? Може, це просто еротична фантазія, фізичний акт або ж любовний зв’язок між людьми? Варто розібратися. 

4. Навчишся слухати себе. Скільки повинен тривати секс-детокс? Усе залежить від твоїх потреб.Прислухайся до себе. Протягом дієти ти не зможеш повністю відгородитися від сексуальних фантазій, снів, привабливих чоловіків, компліментів і дотиків. Головне – навчитися любити себе і зрозуміти різницю між здоровими почуттями і насильством. 

Наважившись на сексуальне утримання, візьми на замітку ще декілька порад:

- створи комфорну атмосферу. Хоча у цей період тобі не варто бути перфекціоністом і намагатися повністю позбутися природніх потреб, все ж не дратуй свою уяву. Протягом дієти не дивись порнографії, еротичних фільмів, не відвідуй стриптиз-клуби та секс-вечірки. А коли збудження зносить дах, на допомогу прийдуть вправи на дихання. 

- коли вирішиш, що варто закінчувати з детоксом, подумай, що дав тобі цей досвід. Наскільки змінилися твої сексуальні відчуття? Що ти дізналася нового про себе? Може, тепер ти будеш займатися коханням з більшою прив’язаністю до свого партнера і цінувати кожен момент? Тоді твоя ціль досягнута. Ти нарешті точно знаєш, що сексуальність – важлива частина життя, у якій ми черпаємо енергію, і ніколи не варто відмовлятися від неї повністю!

 Текст: Дар'я Андрійчук  

Рейтинг / 0
5 5 3