Вчимося робити модний пучок: 5 зіркових прикладів

Красота / Волосы
Фото: instagram.com/rosiehw/
Cosmo

Модні знавці запевняють – пучки залишатимуться актуальними протягом усього 2019 року. Нас не можуть не тішити такі прогнози, оскільки це ідеальна зачіска і на щодень, і для світського заходу. Не дивно, що пучок втримує свою позицію вже декілька сезонів поспіль. Адже це універсальна, зручна та водночас ефектна зачіска. Ти теж робиш невимушений пучок вдома, а прикрашаєш його хустинкою для побачення?

Існує безліч варіантів, як зробити модний пучок. Та восени 2019-го стилісти радять робити ставку на природність. Можна надати перевагу елегантному нижньому пучку, як це робить Розі Гантінгтон-Вайтлі. Або ж навпаки – піднести його на маківку у стилі Джей Ло. Усе залежить лише від твого настрою та бажання!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Rosie HW (@rosiehw)


Зауважмо, що пучки чудово комбінуються з різноманітними застібками та хустинками для волосся. Візьми на замітку варіант від Кендалл Дженнер.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Kendall (@kendalljenner)


Максимально невимушені пучки полюбляють Тейлор Гілл та Джіджі Хадід. Їхні інстаграм-акаунти всипані світлинами із трендовою зачіскою. Висока посадка, злегка скуйовджене волосся та кілька романтичних пасм біля скронь. Вуаля – твоя зачіска готова!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Gigi Hadid (@gigihadid)


А для особливої події пропонуємо зробити пучок з ефектом мокрого волосся, як у Кайлі Дженнер.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Kylie ✨ (@kyliejenner)


Або ж придивитися до зачіски Белли Хадід. Аби повторити її, закріпи волосся за допомогою резинки, а залишки накрути, утворивши тонкі кучері. Закріпи їх довкола пучка шпильками.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от (@bellahadid)

Рейтинг / 0
5 5 4