Так сексуально київську перепічку не їв ще ніхто: дивимося короткометражку від Даші Астаф'євої

Твоя жизнь / Lifestyle
Cosmo

Сьогодні на YouTube каналі Даші Астаф'євої вийшов незвичайний ролик, в якому вона, посеред переповненої поспішаючими перехожими та випадковими роззявами вулиці, стоїть у черзі за культовою «Київською перепічкою», паралельно читаючи до болю знайомий вірш.

На жаль чи на щастя, Даша зовсім не вирішила стати бренд-амбасадором «Перепічки». Як з'ясувалося пізніше, цей вірш був ні чим іншим, як словами поп-хіта 2000-х «Зійти з розуму» групи Reflex, а сам ролик – першої історією з серії короткометражок, які Даша планує випустити на своєму YouTube каналі.

Що змусило playmate приміряти на себе образ екстравагантної міської божевільної, в чому полягає ідея цього проекту та чого нам варто очікувати в подальшому розповідає сама Даша Астаф'єва:

«Ідея знімати ці маленькі історії прийшла до мене уві сні. Таке часто буває і те, що вдається запам'ятати, час від часу втілюється в реальність. Ці вірші, вони ж пісні дитинства, вимовлялися саме з такою інтонацією в моєму сні. Прокинувшись, я дуже довго сміялася, а потім вирішила записати все на диктофон. Це була одна з небагатьох ідей, яка на ранок не здалася мені дурною. Разом з братом ми записали аудіо в студії та понеслося.

Ці відео дуже зворушливі для мене, і якось по-своєму рідні. Саме тому вони зняті в сакральних для жителів Києва місцях. Я планую продовжувати знімати. Хочеться розповісти побільше історій про місця, людей і своїх власних емоціях. Адже мені пощастило зустріти чудових компаньйонів, які так само як і я відносяться до гумору та краси, та без тіні сумніву вляпалися зі мною в цю авантюру. Спасибі їм».

Давай дивитися – так сексуально перепічку не їв ще ніхто!

Рейтинг / 0
3 5 4