Відео дня: українці в другому турі America’s Got Talent

Твоя жизнь / Lifestyle
Cosmo

У середу телеканал NBC випустив новий епізод America’s Got Talent за участю колективу театру тіней Verba, про який ми писали нещодавно. Українці зачарували членів жюрі, глядачів та навіть конкурентів казковим номером про чарівників. 

Перший виступ був дуже успішним і його подивилося понад 10 мільйонів глядачів по всьому світу. Історія, яку показав театр тіней Verba була близька не лише українському глядачеві. Вона так само зачепила спогади багатьох людей в США, Сирії та В’єтнамі. Хтось писав, що ця історія нагадує їм про їх близьких, про батька або брата, які загинули на війні. А хтось просто захоплювався пластикою танцюристів і тим, як за допомогою одних тільки тіл можна розповісти цілу історію.

Як тільки ейфорія після першого виступу спала, стало питання, що показати в другому турі. Це повинна бути зовсім інша історія, те, що ніяк не можуть очікувати ні глядачі, ні судді. Театр тіней – це те, що дивує і заворожує, те, що більше схоже на незвичайний мультфільм ніж на театр.

Тож, порадившись з Володимиром Маріним – режисером, який створював історію для першого виступу, було прийнято рішення показати постановку про чарівника. Цей сюжет дозволяє розкрити по максимуму всі можливості як театру тіней, так і 3D технології. Використовуючи 3D, стало можливим розширити межі звичного Плоского театру тіней. Техніка артистів, барвисті костюми і візуальні спецефекти повинні були вразити глядачів і журі!

Зйомки другого туру проходили на території Universal Studios Hollywood. Артисти потрапили ніби в інший світ. Тут знімалася величезна кількість відомих фільмів, наприклад, «Трансформери», «Один вдома», «Назад в майбутнє», «Пірати карибського моря» та інші.

Основною відмінністю цього туру від першого була наявність величезної кількості інтерв’ю, адже тепер кожен учасник – реальний претендент на вихід в прямі ефіри і перемогу в шоу. Два дня зйомок в різних локаціях, інтерв’ю для телебачення і соцмереж, і тільки після всього цього – живий виступ.

Всім суддям неймовірно сподобався номер Verba Shadow, це було дійсно щось нове і те, що ще ніхто ніколи не бачив. Далі артистам залишається тільки чекати, чи оберуть їх серед інших учасників для подальшої участі і боротьби за 1 мільйон доларів.

Пишаємося! 

Рейтинг / 0
3 5 1