Весь світ — твій подіум: косметичний бренд Tresemmé дебютував на Українському тижні моди

Мода / Fashion news
Cosmo

29 показів, 5 днів модних марафонів, більше, ніж 500 зачісок — таким був дебют американського бренду для стайлінгу та догляду за волоссям з Ukrainian Fashion Week. Професіональні стилісти ньюйоркського Тижня Моди обирають продукцію Tresemmé за її якість вже 20 сезонів поспіль. 

Разом з цим, бренд підтримує соціальний тренд Do it yourself, який пропагандує створення вражаючих зачісок власноруч, в домашніх умовах. Аби глибже розкрити цей новітній напрямок, портал JetSetter.ua та бренд Tresemmé створили мультимедійний проект “Весь світ — твій подіум”, героїнями якого стали телеведуча Івана Онуфрійчук, fashion стиліст Ліна Христофорова та продюсер і актриса Яна Алтухова.

Презентація проекту відбулася безпосереднью на стенді Tresemmé в Мистецькому Арсеналі, в межах Ukrainian Fashion Week. Керуючий парнер порталу JetSetter.ua Анна Ганопольська розповіла про ідею проекту, який спрямований надихати жінок кожного дня мати відчуття, що світ — це їх подіум, та запитала героїнь про секрети краси.

Зірковою гостею презентації стала телеведуча та амбасадор Tresemmé в Україні —  Катерина Осадча. Захід відвідали провідні ЗМІ, блогери та українські інфлюенсери.


 

  

Рейтинг / 0
4 5 1