Виходить книжка про 50 видатних жінок України

LIFESTYLE / Культура
Cosmo

У березні видавництво #книголав у партнерстві з Internews та за фінансової підтримки Уряду Канади через Міністерство міжнародних справ Канади видасть книжку «Сила дівчат: маленькі історії великих вчинків». На створення видання надихнула американська книжка Елени Фавіллі та Франчески Кавалло «Казки на ніч для дівчаток-бунтарок».

До створення української версії залучили письменницю Катерину Бабкіну та письменника Марка Лівіна, ілюстрували видання Анна Сарвіра та Юлія Твєрітіна.

В основі проекту — життєві нариси про 50 видатних українських жінок, які йшли за своїм покликанням. Це перша збірка історій, що стануть цікавою та захопливою подорожжю у події минулого та сучасності. Книжка має на меті розповісти не лише про особистий успіх кожної героїні, а й про великі вчинки, які вплинули на життя багатьох людей, та різноманітність сфер, де жінки досягли значних здобутків, змінюючи світ навколо себе. Це історії про силу духу та віру в себе. Серед героїнь проекту – науковиці, лікарки, дизайнерки, військові, спортсменки, активістки, волонтерки, літераторки. Серед таких, Леся Українка, Соломія Павличко, Ліна Костенко, ONUKA, Наталка Седлецька, Леся Українка. 

Леся Українка

Соломія Павличко