Викинь їх негайно: речі в гардеробі, від яких варто позбутися

Мода / Гид по стилю
Фото: кадры из фильма

Шафа не закривається, але нема що одягти. Типова ситуація. Бувало з кожною. І хоча, зазвичай приступи паніки безпідставні, та все ж, деяких речей варто позбутись. Пропонуємо провести ревізію твого гардеробу прямо зараз, і нарешті звільнити місце для нових речей.

1. Неякісний трикотаж

Старий джемпер, светри, що втратили форму і пара футболок ( які вдягаєш тільки вдома, і тільки, коли ніхто не бачить). Шкода викинути . Однак, як і будь-яка тканина, трикотаж має свій термін зносостійкості. І коли цей термін добігає кінця, речі перекочовують з повсякденного вжитку, на дальні полиці твоєї шафи. Вихід: збери волю в кулак, і позбудься їх. Придбай гарній домашній одяг, й інвестуй в якість, а не кількість.

2. Речі до кращих часів

Тримати в шафі джинси а-ля «в них я прогулювала школу» з мотивацією знову влізти в них – погана ідея. По-перше, навіть якщо план вдасться, вони, навряд чи, будуть сидіти так само ідеально, як колись. А якщо вже вдасться, то це хороший привід купити нові джинси. Те саме стосується й суконь. З рештою, ти прекрасно виглядаєш в будь-якому розмірі. Тому краще акцентуй увагу на своїх перевагах!

3. Переробити/дошити/перешити

Є на наших полицях одяг, який носити не хочеш, але якщо дошити, перешити, підрізати, то чому б і ні. І хоча в середині кожної з нас, таки живе дизайнер, та частіше подібні ідеї лишаються нереалізованими. Якщо відразу не довела справу до кінця – бронюй речам місце на полиці з неякісним трикотажем. Аби уникнути цього, краще долучись до благодійної ініціативи й віддай речі туди, де їх знову зможуть реалізувати.

4. Одяг «на один раз»

Речі, які не вписуються ні у робочий дрес-код, ні у повсякденне життя. Відверто, вони нікуди не вписуються, окрім тієї вечірки з нагоди Хелоувіну минулого року. У майбутньому, продумуючи образи для тематичних івентів, орієнтуйся на базові речі. Доповнюй луки незвичними аксесуарами і яскравим макіяжем. Також не забувай про можливість оренди вбрання.  

Текст: Тетяна Сухачова

Рейтинг / 0
5 5 2