«Я боровся за ці стосунки дуже сильно»: Святослав Вакарчук вперше відверто розповів про дружину

Звезды / Новости
Фото: instagram.com/okeanelzy_official
Cosmo

Святослав Вакарчук жена

Останнім часом Святослав Вакарчук, котрий зазвичай намагається тримати своє особисте життя за сімома замками, став трохи відвертішим з публікою. Спочатку фронтмен Океану Ельзи вперше за багато років показав фото з дружиною, зроблене на весіллі колеги по гурту, а у День сім’ї показав у своєму Instagram не тільки кохану, але й 26-річну доньку.

Максимально щирим та відвертим вийшло й інтерв’ю артиста давній подрузі Маші Єфросиніній, которе телеведуча опублікувала на своєму Youtube-каналі на днях. У ньому Святослав, мабуть, вперше розповів про стосунки з падчеркою Діаною та знайомство з дружиною. Зокрема, співак наголосив на тому, що, не дивлячись на те, що Ляля Фонарьова на момент їх знайомства була заміжня, це не він розбив її родину.

«Я боровся за ці стосунки дуже сильно. Але, до честі сказати, рішення щодо свого минулого життя вона прийняла незалежно від нашого знайомства. Це не я зробив так, що її сім’я розпалася. Я просто зустрів її в той момент, коли вона в душі вже все вирішила – і я просто допоміг їй це пережити», – зізнався Вакарчук, додавши, що вдячний Богу за те, що він дав йому можливість зустріти таку жінку.

Рейтинг / 0
3 5 4