«Я так много пропустил»: Сергей Притула откровенно рассказал об отношениях с детьми

Звезды / Звезды онлайн
Фото: facebook.com/serhiyprytula
Cosmo

График Сергея Притулы уже много лет настолько плотный, что ему редко удается посвятить время семье, а главное – детям. Об этом телеведущий рассказал на своей страничке в Facebook.

«У 2008-му, коли народився Дмитрик, я не вилазив із гастролів з Камеді, навіть у кризові місяці тої осені. Потім розривався на 3 телепроекти і 1 на радіо. Я пропустив момент, коли у нас відпав пупчик, коли ми зробили перший крок, коли у нас виліз перший зуб і коли було сказане перше слово. Я достобіса чого пропустив і за що себе досі картаю», – поделился Сергей.

Семья Сергея Притулы

Но телеведущий не намерен повторять те же ошибки в вопросе воспитания своей дочки Солимии: «Зараз у мене графік ще гірший: 4 телепроекти і щороку понад 100 концертів з «вар’ятами». Але з донькою повторення не буде! Діти – це найбільша радість у житті. Спостерігати кожен їх крок, кожну емоцію, кожне слово чи посмішку – це крутіше ніж будь-які кар’єрні звершення. І я радий, що Дмитрик, у справі виховання Соломії, моя з дружиною найбільша опора! Заходьте час на дітей. І колись вони знайдуть час для вас», – написал телеведущий в своем микроблоге.

Сергей Притула с дочкой

 

Браво!