Як допомогти українській армії? 4 фонди, в які можна перевести кошти

Cosmo

Зараз вкрай важливо робити все для того, щоб Збройні сили України були належним чином забезпечені всім необхідним. У матеріалі зібрали 4 фонди, куди можна перевести кошти задля того, щоб зміцнити українську армію.

Крила Фенікса

Одна з провідних волонтерських організацій допомоги українським військовим у зоні АТО. Благодійний фонд «Крила Фенікса» надає допомогу в оснащенні української армії засобами індивідуального захисту (бронежилети, каски), лікуванні поранених бійців, технічному та побутовому забезпеченні, ремонті будівель військових частин, придбанні індивідуальних аптечок, а також психологічній підтримці наших військових.

Повернись живим

Заснована в 2014 році волонтерська організація «Повернись живим» досі залишається одним з найбільших фондів для допомоги українським військовим, які воюють на Донбасі. Організація співпрацює з тими військовими, що перебувають у найгарячіших точках. «Повернись живим» займається постачанням необхідної техніки (тепловізори, окуляри нічного бачення, кровоспинні препарати і тд), навчає військових, зміцнює Збройні Сили та стримує потік пропаганди та дезінформації.

Армія SOS

Волонтерська організація, що займається допомогою військовим у зоні АТО. «Армія SOS» виготовляє безпілотні літальні апарати, закуповує та програмує планшети для артилеристів, забезпечує військових необхідною технікою і речовими засобами захисту (форма та взуття, продукти, ліки, намети, генератори, автотранспорт та його ремонт тощо), а також співпрацює з волонтерською групою «Діти героїв України», яка займається підтримкою родин військових. 

Кожен Може

Міжнародний благодійний фонд «Кожен Може» виріс із волонтерської ініціативи в 2014 році, як відповідь на події, що відбувались в Україні. Волонтерське об’єднання надає допомогу вимушеним переселенцям, тим, хто постраждав у зоні АТО (пораненим, катованим), родинам загиблих. До того ж, фонд сприяє гуманітарній допомозі в зоні АТО, займається постачанням одягу, продуктів, медикаментів, побутових речей першої необхідності. Велику увагу організація приділяє мешканцям дитбудинків, інтернатам, притулкам для людей похилого віку, реабілітаційним центрам тощо.

Головне — пам’ятати, що будь-яка підтримка надзвичайно важлива та кожен внесок сприяє зміцненню та укріпленню нашої армії.

Текст: Дар`я Чижик

5 5 11
Фото: Gettyimages
Спецпроекты
Реклама

Розмови з друзями більше не допомагають. Як наважитись звернутись до психотерапевта? 

Про недовіру до психологічної системи та способи її подолати говоримо з експертами платформи з психотерапії онлайн 一 Mindly.

Loading...

7 порад психолога, щоб приборкати страх та тривогу

Лише залишаючись спокійною, ти зможеш допомогти собі та іншим.

Медитація та концентрація: як впоратися зі стресом

Ділимося порадами, заснованими на техніці Чада-Мень Тана — інженера Google та автора програми покращення усвідомленості.

Хочешь больше узнать про "LifeStyle"?

Токсичні люди: як їх розпізнати та що робити далі

Чи можливо нейтралізувати такий вплив та зберегти стосунки? 

Гороскоп

Як знаходити час для себе: 7 приємних лайфхаків, які змінять твоє життя

Додай до свого звичного розпорядку ці ритуали — і відчуй приємні зміни.

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.