Як королева Єлизавета підтримує фізичну форму?

Звезды / Звездный стиль
Фото: Getty Images
Cosmo

93-річній британській королеві Єлизаветі ІІ позаздрить кожна із нас. Бути активною, привабливою і підтягнутою після непростих 65 років правління — справа не з простих. Усім цікаво, як Її Величності весь цей час вдається тримати себе у формі. І ось нещодавно одному інсайдеру вдалося дізнатися декілька секретів.

На прийомі в Букінгемському палаці гість Гай Сінгхом-Вотсон (засновник компанії із доставки органічних овочів) мав честь поспілкуватися з Єлизаветою. Королева розповіла йому, що внесла у раціон певні зміни, а саме — тепер вона буде їсти менше картоплі. За словами Гая, мова йшла про цукровий діабет і дієту: 

«Ми говорили про овочі, оскільки це товар, який я продаю. Королева мене вразила, у неї широкі інтереси і неймовірно великі знання». 

До того ж Її Величність розповіла про власний режим харчування й ведення сільського господарства. Стало відомо, що королева стурбована сучасними екологічними проблемами. 

Нагадуємо, раніше колишній шеф-кухар Даррен МакГрейді, який служив при палаці, стверджував, що Її Величність зовсім не вимагає королівських делікатесів. 

«Їжа і кухня у неї на останньому місці. Кухарі [в палаці] досі використовують каструлі і пательні минулого століття з печаткою королеви Вікторії», —  заявив Даррен.

Шеф також назвав одні з найулюбленіших страв Єлизавети. Найбільше Її Величність любить ласувати яєчнею з копченим лососем і трюфелем на сніданок, а також, як і більшість із нас, не готова відмовлятися від шоколаду. 

Тож саме просте харчування і дієта допомагають королеві завжди залишатися у формі і мати багато енергії. А пораду щодо солоденького радимо брати на замітку усім, адже життя має бути наповнене маленькими радощами! 

Рейтинг / 0
4 5 20