Як Меган Маркл відновлює фігуру після пологів

Cosmo

Герцогиня Сассекська Меган Маркл — давня прихильниця альтернативних методів лікування. Вона намагається піклуватися про своє тіло відповідно до законів природи. Герцогиня полюбляє східну медицину, а саме голкотерапію. До слова, сеанси китайської акупунктури у свій час відвідувала і принцеса Діана. За цією процедурою Меган звертається до спеціаліста Росса Джей Барра.

В інтерв’ю для The Times лікар зізнався, що саме завдяки цьому методу Маркл позбулася мігрені, яка мучила її впродовж років. Росс також розповів, що познайомився з герцогинею під час її вагітності. Їх познайомив один із постійних пацієнтів Барра, з яким знайома й Меган. Тепер лікар регулярно консультує і герцогиню, і принца Гаррі. 

За словами експерта, голкотерапія сприяла тому, щоб у молодої мами налагодився процес грудного вигодовування. До того ж нині Меган відвідує процедури для зниження ваги після пологи. За рекомендаціями лікаря, вона купує веганські товари із суперфудів і позбувається набряків завдяки лавандовим подушечкам для очей.  

5 5 11
Фото: Getty Images
Спецпроекты

Как убрать живот за неделю в домашних условиях: полезные советы

Чаще всего к вздутию приводят небольшие просчеты в диете, которые не так уж сложно исправить. Результат проявится уже через неделю. Без изнурительных упражнений. 

Loading...

Как быстро похудеть: 14 здоровых способов

Никаких жестких диет – только приятные и здоровые шаги на пути к идеальной фигуре!

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.