Як отримати дані про проведені щеплення біженцям та переселенцям: рекомендації МОЗ

Cosmo

З початку повномасштабної війни росії проти України багато людей були вимушені змінити своє місце проживання. Ті, хто залишали свої домівки поспіхом, у більшості випадків не мають на новому місці медичної документації, відтак не можуть підтвердити вакцинальний статус свій та дітей.

Спеціально для таких випадків Міністерство охорони здоров`я України спільно з Центром громадського здоров`я розробило рекомендації щодо того, як отримати дані про проведену вакцинацію внутрішньо переміщеним особам та людям, які у пошуках безпеки виїхали за кордон.

Джерело: МОЗ

5 5 1
Фото: МОЗ, Pixabay
Спецпроекты
Реклама
Loading...

Важлива ініціатива: благодійний проєкт «Понад усе» для реабілітації жертв війни в Україні 

Подати заявку на отримання професійної фізичної та психологічної допомоги можуть усі бажаючі. Також можна приєднатися до фінансової підтримки. 

Українські захисники, які перебувають на Азовсталі, просять про допомогу Ілона Маска

«Кажуть, ти був телепортований з іншої планети, щоб навчити людей вірити у неможливе. Наші планети розташовані поряд, тому що я живий там, де практично неможливо вижити», — пише український захисник Сергій Волина. 

Хочешь больше узнать про "LifeStyle"?

Росіяни розтрощили автомобілі з українськими номерами біля місця евакуації маріупольців у Нідерландах

«Допоки не будуть скасовані візи для росіян, в Європі не буде спокою нікому», — зазначив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.

Гороскоп

Як перевірити, чи прослуховує ворог ваш телефон: інструкція

Центр протидії дезінформації при РНБО України застерігає: окупанти, які наразі мають доступ до стільникового обладнання на тимчасово окупованій території України, можуть прослуховувати телефони українців.

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.