Як святкують Різдво у різних країнах світу

Твоя жизнь / Lifestyle
13 декабря 2019
Cosmo

Різдво — сімейне свято, багате на традиції. І в кожній країні світу вони відрізняються. Напередодні найсвітліших свят Cosmo вирішив зануритися в історію і розповісти більше про найнеочікуваніші й зворушливі звичаї у різних куточках планети.

Австрія

Згідно з давньою австрійською легендою, у Святого Миколая є злий ворог — Крампус, який заважає доброму чарівнику приносити подарунки дітям. Малюки вірять, що Крампус забирає неслухняних у свою печеру, щоб посмакувати ними на різдвяну вечерю. Таким чином, виникла традиція: австрійські діти часто переодягаються у Крампуса на свята, щоб він їх не помітив. Тож якщо напередодні різдвяних днів помітиш на вулицях Відня казкових монстрів — не дивуйся!

Італія

Італійці люблять проводити Різдво у родинному колі. Спершу вони обов’язково роблять генеральне прибирання, яке, за традицією, повинне супроводжуватися святковими піснями.

Ще за місяць до Різдва італійські містечка наповнюються червоними барвами. Італійці неймовірно полюбляють усе яскраве, а Різдво — чудовий привід якнайкраще прикрасити і міста, і домівки. В Італії також існує цікаве повір’я: якщо у ніч перед Різдвом зустріти поліцейського у червоних шкарпетках — весь рік спікатиме вдача. 

А ось подарунки італійським дітлахам приносить зовсім не Санта, а стара Бефана. Хорошим хлопчикам й дівчаткам вона дарує те, про що вони мріяли, а ось бешкетникам кладе у шкарпетки вугілля. 

Норвегія

Жителі Норвегії вірять, що перед Різдвом на землю спускаються лісові тролі. Вони грізні та злі і хочуть заволодіти душами місцевих жителів. Як вони захищаються? Все дуже… дивно! Жителі вважають, що найкращим захистом є відсутність віника. Тому перед святом у Норвегії ти не знайдеш жодного з них. 

Великобританія 

Окрім індички та прикрашання ялинки, про які чув кожен, в Англії є й інша цікава традиція. Британці вважають своїм обов’язком зануритися у крижану воду під відкритим небом. Вони вірять, що одного разу Санта замість того, щоб нести подарунки дітям, пригав в озеро в Гайд-парку. 

Мексика

Не зважаючи на те, що Мексика — країна вічного сонця, Різдво тут ніхто не відміняв. Ти здивуєшся, але головною стравою місцевих жителів на свято є звичайна редиска. Щороку 23 грудня мексиканці збираються на центральних площах своїх міст, щоб влаштувати редисовий фестиваль із нагоди прийдешнього Нового року. 

Взяти участь у шаленому святі можуть усі бажаючі. Прохідний квиток такий: потрібно вирізати з редиски будь-яку фігуру або персонажа відомого мультфільму. У фіналі журі вибере переможця, фото якого вже вранці з’являться на перших шпальтах газет.

 Даша Андрійчук 

5 5 7
Фото: ATLAS
Спецпроекты

С чистого листа: 10 lifestyle трендов 2020 года, которые нужно попробовать каждой

Нас ждет год, наполненный любовью к себе и всему (всем), что нас окружает.

Loading...
Твоя жизнь / Lifestyle
Надо прочитать

Кінець фейкам: Instagram приховуватиме відфотошоплені фото

Нововведення працює в тестовому режимі.

#одинденьонлайн с Олей Котрус

В новом проекте Cosmo интересные и успешные девушки страны рассказывают, как проходит их день. Сегодня наша героиня — Оля Котрус, блогер, писательница и автор книги «Город, который меня съел».

Твоя жизнь / Lifestyle
Это интересно

Нервным женщинам необходимо ежедневно пить шампанское

По данным исследователей, употребление игристого вина помогает справиться со стрессом.

Твоя жизнь / Lifestyle
Об этом все говорят

По-новому: з 2021 року зміняться правила в’їзду в ЄС

Міри направлені на зміцнення й поліпшення заходів безпеки.

Гадание на Рождество: 5 лучших способов

Гадания на суженого действительно сбываются!

Твоя жизнь / Lifestyle
Надо прочитать

Гороскоп на 2020 год: что ждет каждый из знаков в любви, работе и жизни?

Узнай, что для тебя готовит наступивший год!

Твоя жизнь / Lifestyle
Надо прочитать

15 звичок, які покращать життя у новому році

Наважся на зміни і стань щасливою! 

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.