5 типів людей, які найчастіше стають жертвами безсоння

Твоя жизнь / Психология
Фото: Gettyimages
Cosmo

Відчуваєш роздратування? Втрату мотивації? Заплуталася у почуттях і вкотре не можеш заснути? Експерти зі сну готові розплутати ситуацію. У впливовому медичному журналі The Lancet з’явилася цікава публікація про дослідження Нідерландського інституту неврології.
Дослідник Тесса Бланкен і її команда вивчили характер і поведінку більше 2000 опитаних із діагнозом безсоння. Експеримент тривав протягом п’яти років (з 2010 по 2016 роки). В результаті, було названо п’ять типів особистості, які потрапили у зону ризику.

1 тип – надміру засмучені люди. Вони постійно збуджені, активні і тривожні. А також схильні до депресії.

2 тип – чутливі особистості. Ці люди схожі на перший тип у тому, що їх свідомість заплутується перед сном. Проте, як правило, вони надміру піддаються приємним емоціям. А це також шкодить здоровому сну.

3 тип – байдужі особи. Це затяті песимісти, які не розуміють позитивних почуттів, всюди бачать підступність та концентрують увагу на негативних емоціях.

4 тип – злегка схвильовані люди. У них безсоння розвивається на фоні фінансових проблем, а рідше – у сімейних питаннях. Тобто в той час як більшість людей можуть на певний час втратити сон через розрив стосунків, четвертий тип занурюється у довге безсоння.

5 тип – розчаровані особистості. У таких людей безсоння розвивається внаслідок дитячих травм, які починають активно проявлятися ближче до 40 років.

Знайшла серед них себе? Тоді варто переглянути свою життєву позицію!

Текст: Дар'я Андрійчук

Рейтинг / 0
5 5 5