Як відновити стан шкіри після засмаги?

Красота / Тело и лицо
Фото: Getty Images
Cosmo

Сезон відпусток настав, і кожній модниці кортить повернутися у місто із шоколадним відтінком шкіри. Однак як засмагати без шкоди для здоров’я? Чи можна забезпечити собі ідеально рівну засмагу? Ми готові дати відповіді на найбільш хвилюючі запитання.

Чи справді сонячне проміння шкідливе для шкіри? 

Шкідливі ультрафіолетові промені є одним чинників, що найбільше впливають на швидке старіння шкіри. Тому щоденне використання сонцезахисних кремів із сильними антиоксидантами є важливою частиною догляду за шкірою у будь-якому віці. 

Сміливо користуйся сонцезахисними кремами з SPF 50, навіть якщо за вікном похмуро. Не забувай про постійне зволоження. Зневоднення організму також призводить до численних проблем зі шкірою. Тому нанось зволожуючий крем зранку та ввечері. До того ж користуйся засобами, які не тільки захищають, а й регенерують шкіру. 

Що не можна робити, коли шкіра обгоріла на сонці? 

Уникай засобів, які можуть викликати подразнення. Для боротьби з опіком тобі допоможуть зволожуючі та заспокійливі засоби. Якщо шкіра почала лущитись, не стягуй її самостійно. Користуйся очищуючими засобами із кремовою текстурою, делікатно масуючи шкіру за допомогою м’якої губки й теплої води. Пам’ятай – сильний напір і температура води можуть викликати ще більше подразнення шкіри. 

Як допомогти обгорілій шкірі?

Боротися із сонячними опіками можна як народними методами, так і за допомогою косметичних засобів. Сонячні удари та опіки, навіть найлегшої форми, погіршують самопочуття. Тож спершу випий багато води, таблетку від головного болю та вітамін С. 

Ділянки шкіри з опіками намасти кефіром або сметаною, які допоможуть зняти температуру та почервоніння. Потім, аби зволожити шкіру, використай улюблений крем, додавши краплинку живильної олії для тіла або обличчя.  

Кращі after-sun засоби по догляду за шкірою:

Охолоджуючий гель з інжиром та алое Apivita

Зволожуюче молочко для тіла 3-в-1 Yves Rocher

Освіжаючий гель-крем з кокосовою водою Payot

Текст: Дар'я Андрійчук

Рейтинг / 0
5 5 4