Як вкласти волосся цієї осені: 7 модних ідей

Красота / Волосы
Фото: instagram.com/margotrobbie
Cosmo

Для того, щоб змінити імідж та відчути себе оновленою, не обов’язково наважуватися на кардинальну зміну зачіски. Майстри своєї справи, професійні стилісти вміють ідеально оновити образ клієнта за допомогою модного вкладання волосся та аксесуарів. Аби надихнути тебе на зміни, ми підготували добірку із семи найактуальніших зачісок осені 2019.

1. Класичний пучок 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

The full look. This hair and makeup tutorial is live - link in bio @roseinc

Публикация от Rosie HW (@rosiehw)

Така зачіска матиме гармонійний вигляд з будь-яким осіннім образом. І при цьому кожен твій вихід у світ асоціюватиметься з елегантністю й витонченістю. Усе, що потрібно – чіткий проділ волосся посередині та класичний нижній пучок. Поглянь, як це робить британська модель Розі Гантінгтон-Вайтлі. 

2. Шеггі 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Nina Dobrev (@nina)

Подовжений боб або шеггі – одна з наймодніших зачісок прийдешньої осені. Саме тому стилісти рекомендують взяти її на замітку. Вона додає луку ненавмисної розслабленості та краплю рокерського шарму. 

3. Великі кучері 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Kensington Palace (@kensingtonroyal)

Невимушені великі кучері у стилі герцогині Кейт Міддлтон – втілення жіночності й ніжності. Експерти радять особливо ретельно накрутити волосся біля обличчя. Можна також додати зачісці трохи об’єму за допомогою легкого начосу біля коріння. 

4. Плетіння 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Picnic anyone? I’ll bring the tablecloth...

Публикация от Blake Lively (@blakelively)

Легкі повітряні коси – модний відголосок 60-х. Збирай усе волосся у просту косу або заплети лише декілька передніх прядок, зафіксувавши їх лаком. Носи таку зачіску з брючним костюмом, довгим светром у стилі бохо або шкіряною курткою. 

5. Високий хвіст 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Hailey Rhode Bieber (@haileybieber)

Цей варіант зачіски підійде і для офісу, і для вечірнього виходу. Аби зробити ідеальний високий хвіст, рекомендується ретельно розчесати волосся, попередньо підкрутивши його. Збери волосся вгорі і туго затягни масивною резинкою у стилі 90-х. Можеш також використовувати ефектні резинки з оксамиту, камінням та бантами, як це робить Гейлі Бібер. 

6. Гладенький хвіст з аксесуарами 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham)

Ще одним варіант, як вкласти волосся цієї осені, - зробити нижній хвіст, прикрасивши його обручем, застібками або невидимками. Додай луку ще більше гламуру, доповнивши його сережками з камінням. 

7. Мокре волосся 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от @margotrobbie

Ефект мокрого волосся залишається актуальним з минулого сезону. Та тепер його можна робити не лише в особливий вечір, а й на щодень. Така ефектна зачіска безсумнівно залишить тебе у центрі уваги.
 

Рейтинг / 0
5 5 9