Як зазвичай фліртують у різних країнах світу

Ты и он / Отношения
Фото: кадры из фильма
Cosmo

Згідно із даними, опублікованими на сайті Ethnologue.com, у світі є більше 7 тис. слів із різних мов, які не можуть зрозуміти представники інших культур. Тому не дивно, що невербальна комунікація надзвичайно відрізняється у всіх національностей.

Та незважаючи на це, люди з різних куточків світу фліртують. Щоправда, у кожної національності є свої розбіжності. Аби ти знала, як завоювати увагу іноземця, ми розібралися, як фліртують люди у різних країнах світу. 

Італія

Навіть якщо ти ніколи не бувала в Італії, точно чула, що італійці обожнюють проявляти симпатію і говорити компліменти жінкам. Видання Telegraph описує італійців наступним чином: «Ми вважаємо їх гуру романтиків, коханцями, які завойовують нас одним поглядом. Вони залюбки возять жінок на своїх скутерах, щоб захоплюватися ними на безлюдній оливковій галявині».

Такий стереотип є справді правдивим. Коли італійцю сподобалась дівчина, від звертається до неї ніяк інакше, як «Bella signora» (навіть якщо це просто незнайомка). До того ж ці чоловіки сміливо скорочують дистанцію між жінкою: вони люблять обійматися, гладити волосся, торкатися руками обличчя… Та при цьому їм завжди вдається бути ввічливими джентльменами, які не ображають слабку стать.

Франція

Ми звикли вважати, що у Франції кохання літає у повітрі. Та насправді іноземцям часто важко здогадатися, якими насправді є почуття французів. І це не тому, що вони стримані в емоціях, а навпаки – налаштовані на романтику. Видання FrenchToday.com зауважує: «Поцілунок при зустрічі та на прощання є звичним жестом для француженок, що створює враження кокетливості цих жінок (із точки зору іноземців). Представникам інших націй складно правильно інтерпретувати мову тіла француженки».

Таким чином, поведінка французів може здивувати – здається, вона з тобою фліртує, але не поспішає повністю відкриватися. Тому спілкуючись із жителями Франції, слухайся своєї інтуїції і не поспішай!
Іспанія

Якщо ти теж фанатіла від фільму «Три метри над рівнем неба», то вже встигла уявити пристрасних іспанців, які вміють фліртувати і приковувати увагу жінок. Іспанці, як і французи, є легкими у спілкуванні і залюбки дружелюбно фліртують. Ці кроки іноземці можуть зрозуміти неправильно і хибно проявляти сексуальний інтерес. Тож якщо він тобі підморгує, це не означає, що він вважає тебе своєю потенційною партнеркою.

Греція

Агенство Reuters заявило, що «батьківщина Сократа, Платона і Аристотеля є найбільш фліртуючою країною в усьому світі». До того ж тут особливо популярні інтернет-знайомства. Грецька письменниця Вікторія Кіріакопулос пише: «Жителі Афін люблять вечірки, їм подобається спілкуватися. Флірт і жарти із сексуальним підтекстом перетворилися не просто в спосіб досягнення мети, а в невід'ємну частину соціальної взаємодії». Тож тепер у пристрасних італійців є серйозні конкуренти!

Канада

Це одна із найввічливіших націй, тому флірт жителів Канади – абсолютно ненав’язливий й етичний. Вони не порушують особистий простір потенційного партнера, стримуються від дотиків і розмов про особисте. У ресторанах канадці запропонують розділити рахунок навпіл. Тому якщо прагнеш завоювати канадського чоловіка, експерти радять не стримувати почуттів. Інакше доведеться чекати надто довго. Шукай в цьому й позитив – знайти ще одну націю, де так само цінується повага один до одного, буде складно.

Рейтинг / 0
4 5 8