Як зробити зачіску, як у Меланії Трамп: поради стиліста першої леді

Красота / Волосы
Фото: Getty Images
Cosmo

Стилем першої леді США Меланії Трамп захоплюються жінки в усьому світі. Першим, що приковує увагу модниць, є завжди ідеальна зачіска Меланії. Як вкладати й фарбувати волосся у стилі Меланії Трамп - розповів її особистий стиліст.

Протягом багатьох років перша леді довіряє своє волосся американському стилісту турецького походження Мордехаю Елвару. Ще 10 років тому Меланія познайомилась з ним на зйомках в Японії. Саме він створив для Трамп її культовий образ - середнє за довжиною волосся, що наче вигоріло на сонці, із чубчиком на один бік, вкладене легкими хвилями.

Як вкласти волосся у стилі Меланії Трамп?

1. Помити волосся шампунем й кондиціонером. Нанести спецільний мус для надання об’єму й ретельно розчесати волосся біля коренів.

2. Висушити волосся феном й циліндричною щіткою.

3. Повністю сухе волосся накрутити за допомогою стайлера-випрямляча. Злегка розчесати волосся пальцями, аби кучері мали природний вигляд. 

Як пофарбувати волосся, як у першої леді США?

Улюблене фарбування Меланії - американський балаяж. Такий варіант найбільше пасує красуням, що прагнуть додати волоссю об’єму. До того ж світле волосся біля обличчя додає йому стрункості й підкреслює колір очей. Щоправда, американський балаяж не підійде дівчатам із надто світлою шкірою.

Це фарбування відбувається без застосування фольги. Основне завдання майстра - зробити якомога плавні переходи від темнішого до світлішого відтінків блонду, аби в результаті отримати природній колір.

Відомо, що у салоні Мордехая Yarok Beauty Kitchen, що розташований у нью-йоркському районі Челсі, стрижка, фарбування й вкладання волосся коштують першій леді близько 300 євро. 

Текст:  Дар'я Андрійчук

Рейтинг / 0
5 5 7