Як зрозуміти, що чоловік тобою маніпулює?

Ты и он / Отношения
Фото: кадры из фильма
Cosmo

Кажуть, що жінки керують чоловіками за допомогою сліз, красивих очей, істерик або сексу. Однак сильна стать вміє маніпулювати не гірше. І хоча вони не ллють сльози і не б’ють посуд, зате добряче вміють нав’язати свою волю партнерці. З таким щасливою не будеш, тож читай декілька рис, що вказують на маніпулятора.

1. Він безпідставно тебе звинувачує. Якщо ти надміру чутлива, партнер легко може натиснути на твоє почуття провини. Тобто коли ти не виконуєш прохання бойфренда, він з легкістю наводить аргументи, чому саме ти не мала рації, і як сильно ти винна. Будь обережною, адже почуття вини і ображений чоловік можуть стимулювати до необдуманих вчинків. 

2. Не хоче сперечатися. Справжній чоловік на те й чоловік, щоб не ображатися. Він щиро зізнається, що не мав рації і намагається вирішити конфлікт. Але маніпулятор хоче будь-яким чином тебе перебороти. А коли закінчаться аргументи – покине поле битви і образиться. У свою чергу ти почуваєшся істеричкою. 

3. Він вирішує замість тебе. Зрозумій, ти вже достатньо доросла, щоб самостійно вирішувати, як краще тобі пофарбувати волосся та наряджатися. Маніпулятор старається прочитати твої думки і наче перетворюється в екстрасенса. І як би нам не хотілося, щоб чоловіки все-таки навчилися читати думки, це залишається мрією. У реальності твій коханий рідко розбирається в думках та почуттях. В іншому випадку перед тобою маніпулятор, який намагається «запрограмувати» тебе думати так, як йому цього хочеться. 

4. Порівнює тебе з колишніми. Він вказує і на те, чим ти краща, і на риси, в яких ти гірша. У будь-якому випадку радимо розпізнати маніпулятора і задуматися над поведінкою своєї половинки. Адже якщо він постійно порівнює тебе з екс-подружкою, то намагається перетворити тебе у свій псевдоідеал. 

5. Погрожує тим, що покине тебе. Він вже вкотре збирає речі після найменшого непорозуміння? Буцімто телефонує мамі і обіцяє переїхати до неї цієї ж хвилини? Він просто робить усе для того, щоб ти почала плакати, пробачила усі його гріхи і благала повернутися в твої обійми. Скільки ще ти будеш його зупиняти? Можливо, варто дати чоловікові піти, якщо він так цього хоче?

 Текст: Дар'я Андрійчук    

Рейтинг / 0
4 5 11