Корабль


Оказаться во сне на корабле предсказывает почести и неожиданное повышение на служебной лестнице. Услышать во сне о кораблекрушении – предвестие бедственного поворота в делах. Ваши друзья из числа женщин предадут вас. Погибать во сне в результате кораблекрушения – это предсказание того, что наяву вам угрожает опасность – лишиться жизни или потерять честь. Увидеть во сне корабль в бурном море означает, что вы потерпите неудачу в коммерческих сделках и будете озадачены поисками средств для сокрытия какой то интриги от публики, поскольку ваш деловой партнер будет угрожать вам предательством. Увидеть во сне других людей, потерпевших кораблекрушение, – предсказание того, что наяву вам не удастся спасти друга от банкротства и позора.

Толковать
Популярные образы снов:
Реклама

Легендарний британський рок-гурт Pink Floyd випустив благодійний мерч на підтримку України

Футболки, шопери, світшоти і не тільки із соняшником, який можна також побачити на обкладинці спільного сингла Pink Floyd та Андрія Хливнюка «Hey Hey Rise Up», та картиною «Захисники Херсона» Сани Шахмурадової. 

Річард Гір виставив на аукціон свій раритетний кабріолет, щоб допомогти українцям

Усі кошти від його продажу актор передасть організаціям, які допомагають українцям.

COSMO / Тренды

Свобода бути собою: Анна Трінчер і Jerry Heil про самовираження та girl power

Українські захисники, які перебувають на Азовсталі, просять про допомогу Ілона Маска

«Кажуть, ти був телепортований з іншої планети, щоб навчити людей вірити у неможливе. Наші планети розташовані поряд, тому що я живий там, де практично неможливо вижити», — пише український захисник Сергій Волина. 

Loading...
Подпишись на новостную рассылку Cosmo
Гороскоп
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Росіяни розтрощили автомобілі з українськими номерами біля місця евакуації маріупольців у Нідерландах

«Допоки не будуть скасовані візи для росіян, в Європі не буде спокою нікому», — зазначив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.