Леопард


Если во сне на вас нападает леопард, это означает, что будущее только кажется вам перспективным, на самом деле на вашем пути вырастет много преград, особенно если вы будете проводить время в бесплодных мечтах, а не в непрестанных трудах. Убивать во сне леопарда – к успеху в делах. Видеть во сне одинокого леопарда в клетке означает, что ваши враги потерпят неудачу. Увидеть во сне леопардов в их логове, пытающихся убежать от вас, означает, что наяву у вас появятся проблемы в бизнесе и любви, но благодаря постоянным усилиям вы сумеете преодолеть трудности. Увидеть во сне шкуру леопарда означает, что вашим интересам будет угрожать человек, который обманным путем завоюет ваше уважение. См. также Пантера.

Толковать
Популярные образы снов:
Реклама
COSMO / Тренды

Свобода бути собою: Анна Трінчер і Jerry Heil про самовираження та girl power

Loading...
Подпишись на новостную рассылку Cosmo

Важлива ініціатива: благодійний проєкт «Понад усе» для реабілітації жертв війни в Україні 

Подати заявку на отримання професійної фізичної та психологічної допомоги можуть усі бажаючі. Також можна приєднатися до фінансової підтримки. 

Гороскоп

Макс Барських на Billboard MusicCon закликав світову спільноту не звикати до війни в Україні

Співак виступив з гучною промовою на міжнародній музичній конференції в Лас-Вегасі.

Легендарний британський рок-гурт Pink Floyd випустив благодійний мерч на підтримку України

Футболки, шопери, світшоти і не тільки із соняшником, який можна також побачити на обкладинці спільного сингла Pink Floyd та Андрія Хливнюка «Hey Hey Rise Up», та картиною «Захисники Херсона» Сани Шахмурадової. 

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Розмови з друзями більше не допомагають. Як наважитись звернутись до психотерапевта? 

Про недовіру до психологічної системи та способи її подолати говоримо з експертами платформи з психотерапії онлайн 一 Mindly.

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.