Фонарь


Сновидение, в котором вы видите блуждающий луч фонаря в темноте, сулит неожиданное богатство. Если во сне вы внезапно теряете из виду свет фонаря, то наяву вас ждет неудача. Нести во сне фонарь в руках означает, что ваша доброжелательность поможет вам приобрести много друзей. Если фонарь гаснет – вы не получите повышения, чего так сильно жаждете. Если во сне вы споткнетесь и разобьете фонарь, это значит, что вы будете искать помощи у других, в результате чего потеряете свою независимость. Чистить во сне фонарь – предвестие хороших перспектив для вас. Потеря фонаря означает застой в делах и неурядицы в доме. Покупать во сне фонарь – к удачным сделкам. Молодой женщине сон, в котором она освещает фонарем дорогу своему возлюбленному, предвещает, что она выйдет замуж за достойного человека.

Толковать
Популярные образы снов:
Реклама
COSMO / Тренды

Свобода бути собою: Анна Трінчер і Jerry Heil про самовираження та girl power

Loading...
Подпишись на новостную рассылку Cosmo

Важлива ініціатива: благодійний проєкт «Понад усе» для реабілітації жертв війни в Україні 

Подати заявку на отримання професійної фізичної та психологічної допомоги можуть усі бажаючі. Також можна приєднатися до фінансової підтримки. 

Гороскоп

Макс Барських на Billboard MusicCon закликав світову спільноту не звикати до війни в Україні

Співак виступив з гучною промовою на міжнародній музичній конференції в Лас-Вегасі.

Легендарний британський рок-гурт Pink Floyd випустив благодійний мерч на підтримку України

Футболки, шопери, світшоти і не тільки із соняшником, який можна також побачити на обкладинці спільного сингла Pink Floyd та Андрія Хливнюка «Hey Hey Rise Up», та картиною «Захисники Херсона» Сани Шахмурадової. 

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Розмови з друзями більше не допомагають. Як наважитись звернутись до психотерапевта? 

Про недовіру до психологічної системи та способи її подолати говоримо з експертами платформи з психотерапії онлайн 一 Mindly.

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.